АвторизаціяРеклама

» » Пішли із життя останній голова Рогозівської сільської ради Іван Овсієнко разом із дружиною

Пішли із життя останній голова Рогозівської сільської ради Іван Овсієнко разом із дружиною

Новини Борисполя

Пішли із життя останній голова Рогозівської сільської ради Іван Овсієнко разом із дружиною Як стало відомо інтернет-виданню "Це Бориспіль" пішли із життя останній голова Рогозівської сільської ради Іван Петрович Овсієнко разом із дружиною Марією Іванівною. За інсайдерською інформацією, подружня пара захворіла на COVID-19. На жаль, побороти хворобу вони не змогли. Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" висловлює щирі співчуття близьким та рідним Івана Петровича та Марії Іванівни.

Довідково:
Іван Петрович Овсієнко народився 5 серпня 1951 року в селі Рогозів Бориспільського району Київської області. Середню освіту отримав в Рогозівській середній школі. В 1968 році вступив до Ровеньківського гірничого технікуму, який закінчив у 1970 році.

Після навчання працював із 1970 року прохідником на шахті імені 22-го з’їзду КПРС в місті Ровеньки Луганської області.

1971 року був призваний на строкову службу. Дослужився до старшина роти. Був звільнений у запас 1973 року.

Після служби в армії пішов навчатися в Київський державний педагогічний інститут імені Горького за спеціальністю: історія, суспільствознавство, методика виховної роботи.

У 1978 році, після отримання диплому, повернувся в рідний Рогозів, де почав викладати в школі історію. Працював у Рогозівський середній школі до 1983 року. Був і вчителем історії, і заступником по виховній роботі, і воєнруком.

Із 1983 по 1986 роки працював головою виконкому Рогозівської сільської Ради.

В 1986 році був призначений директором Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Пропрацював на цій посаді двадцять шість років – до 2012 року.

У 2015 році на місцевих виборах рогозівці підтримали його кандидатуру і він став головою Рогозівської сільської ради. За його керування бюджет сільської ради збільшився у п’ять разів.

Іван Петрович Овсієнко обирався депутатом Рогозівської сільської ради шість разів. Переймався проблемами Рогозова, вболівав за людей. На виборах 25 жовтня 2020 року балотувався від політичної партії "Наш край", підтримуючи Анатолія Соловйовича Федорчука та Володимира Ілліча Шалімова.

Прощання з Овсієнком Іваном Петровичем відбудеться 1 лютого 2021 року о 12 годині дня біля Храму на честь свт. Миколая Чудотворця в селі Рогозів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Рогозів, сільський, Голова, COVID-19, Овсієнко, помер
Оціни новину →
Переглядів: 8291
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою