АвторизаціяРеклама

» » Пішла з життя викладачка історії бориспільської міської ЗОШ №6

Пішла з життя викладачка історії бориспільської міської ЗОШ №6

Новини Борисполя

Пішла з життя викладачка історії бориспільської міської ЗОШ №6 Як стало відомо інтернет-виданню "Це Бориспіль", пішла з життя вчитель Городько Валентина Миколаївна, яка викладала в бориспільській міській загальноосвітній школі №6 історію. Пішла з життя молодою – 3 березня їх виповнилося лише 55 років. Кажуть тиск. Не врятували.

"Царство Небесне!!! Це був Вчитель з Добрим Серцем, Щирою, Благородною Душею! Не віриться, що її вже немає. Велика втрата. Щиро дякую їй за сина!!!", – написала Viktoriya Luzhnykh в соціальній мережі Фейсбук.

Наталия Красножон: "Страшно читати. Добра, порядна, чeсна Людина. Царство нeбeснe тобі, Валeнтина Миколаівна

Наталия Маркевич: "Чому? Страх, я її тільки зо три дні назад бачила!!! Боже, яке горе!!! Чому??? Царство небесне!!!

Людмила Лапицкая: Царство Небесне, шкода, що так рано з життя пішла людина й вчитель з великої літери.

Людмила Пасенко: Страшна новина... Царство Небесне і Вічна пам'ять чудовій Людині, Педагогу-професіоналу Валентині Миколаївні. Сумую разом з усією освітянською спільнотою. Мої співчуття рідним, близьким, педагогічному колективу школи #6.

Оксана Большакова: Я в шоці. Я ж тільки водила дітей на ЗНО і зустрічалася з нею. Професійна, толерантна, добра людина. Земля їй пухом. Вічна пам'ять.

Людмила Лисиця: Царство небесне! Земля пухом... Співчуття рідним та близьким... Запам’ятаємо добру, щиру, справедливу, веселу Валентину Миколаївну. Не віриться, що її не стало...

Андрій Поляниця: Царство небесне! Вічний спокій!

Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" висловлює співчуття близьким, рідним та друзям щодо передчасного відходу в інше життя вчителя історії Бориспільської ЗОШ №6 Валентини Миколаївни Городько. Царство небесне. Земля пухом.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
ЗОШ, з життя, витель, Бориспіль, Школа
Оціни новину →
Переглядів: 5413
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою