АвторизаціяРеклама

» » Пішла з життя вчителька математики із Воронькова

Пішла з життя вчителька математики із Воронькова

Новини з району

Пішла з життя вчителька математики із Воронькова Про те, що цей світ залишила Федько Софія Кирилівна, вчителька математики, яка навчала цій науці дітей у селі Вороньків, повідомила її донька Світлана. Через обмеження, спричинені коронавірусом, вона не може приїхати на похорони, адже зараз перебуває за кордоном.

"Я душе горджуся нашою мамою. Вона виросла без батька і самотужки оволоділа так математикою, що в 1980-х отримала медаль «Кращий учитель математики України.» Багато її талановитих учнів живить не лише у Воронькові, а по всьму світу. У неї на городі було стільки різних видів овочів, що важко уявити. Своїй сім’ї вона віддала всю свою любов та турботу. Я з нею розмовляла щодня і до останнього дня вона мала незмірну любов, світлий розум і неперевершену силу духу. Тепер буду розмовляти лише в своїй уяві. Так хочеться поговорити з тобою, мамо... мамочко моя...", – написала пані Світлана на сторінці "Вороньківська спільнота" в Фейсбук.

Ірина Голота прокоментувала: "Царство небесне. Вона була і моєю вчителькою. Завдяки їй я полюбила математику, хоча завжди вважала себе більше схильною до гуманітарних наук, а в майбутньому її уроки допомогли мені змінити своє життя... Вона була не лише хорошою вчителькою, а і при всій своїй вимогливості дуже доброю та мудрою жінкою. Пам'ятаю, як восени вона неочікувано могла запропонувати нам провести урок в парку, що на острові. Зазвичай, це були 45 хвилин задушевних розмов, розмов, які я чую і зараз в моєму серці. P.S. Вам буде нестримно важко і біль буде розривати вашу душу ще тривалий час... так має бути, коли ідуть близькі, кого ми любимо. Тримайтеся".

Таміла Могилевська: "Мої співчуття,сльози на очах, наче тільки сиділи за партами на математиці, так швидко плине час(((( Поважали, любили)))) Царство небесне. Завжди будемо пам'ятати".

Наталія Колесник: "Прочитала і не хочеться вірить в це. Царство небесне і земля пухом Софіі Кирилівні. Дуже співчуваю тобі Світланко і Аллочці, держіться, кріпіться".

Колектив редакції інтернет-видання "Це Бориспіль" висловлює співчуття родині. Царство небесне і світла пам’ять Софії Кирилівні Федько.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, математики, пішла життя, Вороньків, Бориспільський, вчитель
Оціни новину →
Переглядів: 1470
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою