АвторизаціяРеклама

» » Підпалили машину бориспільського депутата

Підпалили машину бориспільського депутата

Новини у Борисполі

Уночі з п’ятниці на суботу на вулиці Червоноармійській біля оселі депутата Бориспільської міської ради Ярослава Годунка о пів на другу ночі спрацювала сигналізація його машини «Мазда-6». Перед очима постала шокуюча картина охопленого полум’ям автомобіля.

Коли пожежники загасили вогонь, стало очевидним, що машина загорілася не сама собою.
— Хтось вилив на капот бензин із 5-літрової пляшки і залишив її на капоті перш ніж підпалити машину, — розповів кореспонденту Ярослав Годунок, власник постраждалого автомобіля.
— Цю пляшку вилучили як речовий доказ.

У Бориспільській пожежній частині підтвердили попередню версію: за висновками обласної дослідницько-випробувальної лабораторії, пожежа трапилася через підпал. Взагалі, для Борисполя займання машини — подія рідкісна, і, зазвичай, трапляється воно через коротке замикання. А підпал автомобіля — взагалі нонсенс.

Та незважаючи на це, хоча на місці події працювали не лише пожежники, але й міліція, усі спроби отримати від представників правоохоронних органів хоч який-небудь коментар з цього приводу виявилися марними.

— Ярославе Миколайовичу, як Ви вважаєте, що стало причиною підпалу?
— Припущення у мене єдине — громадсько-політична діяльність. Так, наприклад, нині я очолюю депутатську комісію, яка перевіряє діяльність керівництва аеропорту «Бориспіль» з приводу скарг працівників цього підприємства, яких безпідставно звільняли з роботи.

Не можна залишати поза увагою також інші напрямки моєї діяльності депутата, у тому числі, пов’язані із земельними питаннями сіл Щасливе, Гора, працівників колишнього КСП «Бориспільське».

Хотілося б звернутися з проханням до людей, які могли бачити щось, що стосується подій тієї ночі. Усі, хто має якусь інформацію, можуть повідомити про це до міліції за телефоном 102 або постраждалому за телефоном (067)5014111.

Відповідь на запитання, хто і чому підпалив машину бориспільського депутата, сьогодні належить шукати правоохоронним органам. Хочеться сподіватися, що вони таки зуміють знайти винних. Інакше у Борисполі зросте ймовірність повторення подібних випадків.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Ярослав Годунок, депутат
Оціни новину →
Переглядів: 782
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою