АвторизаціяРеклама

» » Підліткова злочинність у Борисполі

Підліткова злочинність у Борисполі

Новини у Борисполі

Бориспільською міжрайпрокуратурою проаналізовано стан злочинності на Бориспільщині. Найбільше занепокоєння викликає криміногенна ситуація у підлітковому середовищі. Перебування дітей у нічний час без нагляду батьків у розважальних закладах та в інших громадських місцях, вживання неповнолітніми алкогольних напоїв сприяло зростанню підліткової злочинності за останній рік.

За підсумками 10 місяців поточного року на території Бориспільського району зареєстровано 37 злочинів, вчинених неповнолітніми, що значно більше, ніж у минулому році (11 злочинів). Тривожить тенденція до вчинення злочинів декількома неповнолітніми та неповнолітніми, які вже були засуджені.

Міжрайонною прокуратурою упродовж 2011 року проведено низку перевірок стану дотримання законодавства про профілактику злочинності серед неповнолітніх.

Встановлено, що органи кримінальної міліції у справах дітей не в повній мірі виконують вимоги чинного законодавства, спрямованого на попередження правопорушень та інших негативних явищ у дитячому середовищі.

Службами у справах неповнолітніх не використовуються надані законом повноваження, а профілактична робота проводиться часто формально, незважаючи па поширеність правопорушень серед підлітків, які не зайняті ні навчанням, ні працею.

Працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Бориспільської міської ради, служби у справах дітей Бориспільської районної державної адміністрації та міськрайвідділу кримінальної міліції у справах дітей належним чином не плануються та не впроваджуються заходи виховного характеру, спрямовані на виховання дітей у дусі поваги до закону, контролю за їхнім розвитком та поведінкою, забезпечення їх належними умовами для розвитку, життя та виховання.

Отже, діяльність відділу кримінальної міліції у справах дітей, а також служб у справах дітей міської ради та Бориспільської районної державної адміністрації є малоефективною і такою, що не відповідає криміногенній ситуації у регіоні.

За результатами проведених перевірок міжрайпрокуратурою внесено 2 подання до служби у справах дітей виконавчого комітету Бориспільської міської ради щодо вжиття заходів з усунення порушень вимог Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю».

За ініціативою Бориспільської міжрайонної прокуратури, у поточному році з метою координації та визначення заходів профілактики вчинення злочинів та правопорушень неповнолітніми проведено 2 наради за участю керівників Бориспільського МВ ГУ МВС України, начальників служб у справах дітей, начальника відділу освіти Бориспільської районної держадміністрації та начальника управління освіти виконкому Бориспільської міськради.

За результатами нарад розроблено низку заходів, головна мета яких — посилення спільних дій з профілактики підліткової злочинності в регіоні.

Питання попередження злочинності серед неповнолітніх та виховання дітей і молоді у дусі поваги до закону і надалі постійно перебуває на особливому контролі Бориспільської міжрайонної прокуратури.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
підлітки, прокуратура, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1304
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою