АвторизаціяРеклама

» » Під Борисполем буде великий ринок

Під Борисполем буде великий ринок

Новини у Борисполі

Під Борисполем буде великий ринок Ми уже намагалися з’ясувати, що планується будувати на полі під Нестерівкою. Тоді з тієї території інтенсивно вивозили чорнозем. Але це виявилося таємницею за сімома замками. Міська влада не мала компетентної інформації, оскільки це хоч і зовсім поряд із Борисполем, але вже територія Сеньківської сільської ради.

Бориспільська райдержадміністрація взагалі відмахнулася від цього питання і на наш журналістський запит відповіла, що територія належить місту. Нам так і не вдалося з’ясувати, хто може хоча б дати відповідь, що ж за будівництво там планується.

Сьогодні під Нестерівкою уже бетонують величезні площі. «Вісті» здійснили чергову спробу з’ясувати, що з’явиться там після закінчення робіт. Неофіційні джерела стверджують, що там будується великий овочевий ринок.

Чи справді це буде овочевий ринок? Важко повірити, що такі великі площі рентабельно буде використовувати тільки під торгівлю овочами. А серед людей ходять наполегливі чутки, що туди хочуть переселити київський Троєщинський ринок. І люди недаремно насторожено сприймають цю новину.

Ми продовжуємо пошук відповідей на ці запитання. Адже люди мають право знати, які сусіди з’являться у них під боком найближчим часом.

Просимо Бориспільську райдержадміністрацію вважати цю статтю офіційним запитом щодо об’єкту, який будується на землях Сеньківської сільської ради неподалік від мікрорайону Борисполя Нестерівка.

ДЖерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, ринок, Нестерівка
Оціни новину →
Переглядів: 1050
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою