АвторизаціяРеклама

» » Під Бориспільською РДА зник смітник

Під Бориспільською РДА зник смітник

Влада в Борисполі

Під Бориспільською РДА зник смітник Із-під стін Бориспільської райдержадміністрації зник смітник. Перед реконструкцією площі стояв, а як тільки поклали феми– зник. Нового досі не встановили, в єдиному реєстрі досудових розслідувань цієї справи нема... І не шукають, і не ставлять, а люди за звичкою несуть сюди сміття.

Ми поцікавились у працівників районної адміністрації – куди подівся смітник. У відповідь почули, що «пропажу» забрали бориспільські комунальники, оскільки смітник належить місту.

Чому прибрали смітник сайту «Движение Борисполя» пояснив Володимир Аврамчук, начальник головного управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради:

– До нас постійно звертався Іван Миколайович Недогибченко (заступник голови Бориспільської районної ради – прим. ред.) щоб ми цей смітник прибрали. От ми й прибрали.

Щоб дізнатись, чому не прижився смітник біля ганку Бориспільської РДА, ми звернулись із запитанням до Івана Недогибченка:

– Причин кілька. По-перше, смітник мав яскраво совдеповський вигляд, який не вписувався в загальний дизайн площі. По-друге, біля нього постійно курили, а тут не місце для куріння. По-третє, часто працівники адміністрації виносили в нього сміття, хоча в кожному кабінеті є сміттєві корзини, які щодня прибирають.

На наше пряме запитання, чи буде там знову стояти смітник, І.Недогибченко категорично відповів:

– Ні. На оновленій площі буде встановлено достатньо смітників. Усім вистачить, – відповів і перевів розмову на іншу тему – статтю в одній із місцевих газет, де критикували район за поганий стан доріг.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
благоустройство, РДА, борисполь
Оціни новину →
Переглядів: 2861
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою