АвторизаціяРеклама

» » Піч - це не лише тепло, але і небезпека

Піч - це не лише тепло, але і небезпека

Новини у Борисполі

Піч - це не лише тепло, але і небезпека З початком перших заморозків різко зросла кількість пожеж через необережне поводження з електрообігрівачами та печами, а також через несправність обладнання. Кожного дня пожежно-рятувальні підрозділи ліквідовують по кілька пожеж, які виникають унаслідок несправностей пічного опалення. Здебільшого такі пожежі трапляються з вини самих домовласників. Адже підготовка печей, котлів і димоходів, обігрівальних приладів до безпечної роботи залежить безпосередньо від мешканців будинків.

Бориспільське РВ ГУ Держтехногенбезпеки закликає та попереджає: будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Власники печей, не забувайте прочищати димарі від сажі, змащувати тріщини, які можуть бути на комині або на печі. І тільки потім можна спокійно зимувати. Пам’ятайте, що нехтування або недотримання елементарних правил пожежної безпеки призводить до трагічних наслідків.

З вогнем не жартують

З початку листопада на Переяславщині трапилося 7 пожеж. Горіли будинки, сараї та літні кухні у Великій Каратулі, Харківцях, Улянівці, Строковій, двічі в Стовп’ягах, а також автомобіль «ГАЗель» на трасі Бориспіль—Золотоноша в районі Циблів. Причиною займань у більшості випадків була несправність опалення та електропроводки. На жаль, одна з пожеж закінчилася трагічно. Літній чоловік, інвалід, палив у ліжку. Характерно, що відкритого вогню не було. Просто почали тліти матрац і подушка. Однак цього виявилося достатньо, щоб людина отруїлася чадним газом і задихнулася. Покійний за життя спиртним не зловживав.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, опалення, пожежа
Оціни новину →
Переглядів: 983
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою