АвторизаціяРеклама

» » Першокласників побільшало, а десятикласників поменшало

Першокласників побільшало, а десятикласників поменшало

Новини у Борисполі

1 вересня школи Борисполя прийняли у свої обійми 5 тис. 693 учні, із яких — 596 вперше сіли за шкільні парти. Цього року у місті приємна подія — збільшилася кількість першокласників. Радує і те, що школи міста гарно відремонтовані. От тільки із 10-ми класами цьогоріч проблема: із великими потугами у навчальних закладах поформували ці класи.

Загалом же День Знань був насичений посмішками, вітаннями та квітами. Першокласники аж світилися від радості у своїх новеньких формах та з новенькими портфеликами у руках. А от «дрес-код» деяких старшокласниць зовсім не відповідав першовересневому піднесеному настрою.

Подарунки та виступи від місцевих партійних лідерів нагадали, що не за горами — вибори. Із цього приводу на одній із планових нарад міський голова Анатолій Федорчук зазначив, що якби вибори відбувалися щороку, школи та дитсадки мали б і шкільне обладнання, і ремонти, і книжки із зошитами.

Доречно буде згадати, що цього року учні отримали від місцевої влади щоденники з інформацією про місто та відповідними ілюстраціями.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 893
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою