АвторизаціяРеклама

» » Перше випробування снігопадом

Перше випробування снігопадом

Новини Борисполя

Перші снігопади стали випробуванням для жителів Борисполя. Ми поцікавилися у міській раді, наскільки готовий Бориспіль до зими? Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук у відповідь на наше запитання повідомив:
— У цьому році комунальний парк міста поповнився ще трьома одиницями снігоочисної техніки. За кошти міського бюджету придбано міні-навантажувач, який має у своїй комплектації відвал (поворотне бульдозерне обладнання) і може розчищати сніг направо-наліво. Узимку він працюватиме на розчищенні тротуарів, а влітку прибиратиме сміття із проїжджої частини та тротуарів (для цього має у комплектації спеціальний бункер). Окрім того, ВУКГ придбало навісне бульдозерне обладнання для колісного трактора. Подібне обладнання придбав і ЖЕК №1.
Є ще рішення виконавчого комітету про залучення техніки інших підприємств.
Вже після першого невеликого снігопаду, після якого утворилася ожеледиця, було використано майже 80 тонн піщано-соляної суміші. Запаси суміші Бориспіль має до кінця бюджетного року — більше 1600 тонн. Торік до кінця зими було використано її більше 3 тисяч тонн.

— Хіба тільки міська влада має турбуватися про прибирання снігу? Адже правила благоустрою, прийняті у Борисполі, розширюють коло відповідальних...
— Так, кожне підприємство зобов’язане прибирати навколишню територію, у тому числі й від снігу. Перший сніг показав ставлення кожного до цих зобов’язань. А працівники відділу з контролю за благоустроєм усім, хто не поспішав братися до розчищення снігу, відразу видали приписи із попередженнями.
Трохи згодом автору стало відомо, що більшість із тих, хто отримав попередження, сприйняли їх із розумінням, але траплялася і досить агресивна реакція, навіть погрози.
А вже минулої суботи і неділі жителі та гості Борисполя мали змогу переконатися, хто як виконує покладені на них обов’язки. Так, центральні дороги міста у суботу були завалені снігом, але до недільного ранку були вже почищені. Розчищення тротуарів проводилося не настільки оперативно.
А от підприємці та підприємства поставилися до своїх обов’язків по-різному. Наприклад, приємно було бачити, як біля невеликих кіосків сніг був вичищений аж до тротуарного покриття. І прибрана площа у кілька разів перевищувала площу самої торгової точки. А от розташований біля парку ресторан «Славутич», як і торік, залишив перед входом шар снігу, що при першому ж потеплінні перетворився на снігову кашу.
Не відзначилися дисциплінованістю і міські супермаркети. «Сільпо» хотіло обмежитися тільки невеличким розчищеним майданчиком навколо ґанку, і лише після зауваження від міської влади його працівники взялися розчищати пішохідну зону. Місце стоянки автомобілів залишається під шаром брудного снігу. Щодо супермаркету «Еко», то очевидці стверджують, що у суботу із його стоянки машини можна було тільки на руках винести. Сьогодні доріжку, посеред майданчика для стоянки, схоже, чимось прогребли і пішохідні стежинки почистили, але на шляху до магазину снігової каші не оминути.
«Відзначилися» і ринки «Центральний» та «Новий». Невже підприємці сплачують так мало за оренду кіосків (а вони біля своїх торгових місць поприбирали), що керівництво ринку не може найняти техніку, щоб почистити та вивезти сніг з території ринків?

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 891
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою