АвторизаціяРеклама

» » Перемоги і розчарування на «Талантах Борисполя»

Перемоги і розчарування на «Талантах Борисполя»

Події в Борисполі

Велика афіша біля міського парку запрошувала бориспільців і гостей міста взяти участь у конкурсі «Бориспіль має талант». Найпривабливішим видався рядок із підтексту: «Переможець матиме змогу брати участь у кастингах шоу «Україна має талант». Хоча мене цей рядок трохи здивував. Регулярно стежу за розвитком подій у цьому шоу і не чула, щоб змінювалися правила: до участі у кастингах допускаються усі бажаючі.

Бориспільські таланти змагалися у «Бархаті». На змагання були заявлені близько півсотні конкурсантів: індивідуальні учасники, дуети, творчі колективи. Наймолодшим учасникам було по 3,5 роки (вони танцюють у ансамблі «Міленіум»), а найстаршому — більше 70 років.

Судило конкурсантів журі, яке очолював представник телеканалу СТБ Олександр Пітюренко — кастинг-менеджер форматних проектів. Йому допомагали представники Бориспільської міської влади — Людмила Василівна Пасенко та Наталія Валентинівна Погребна.

Поспілкуватися з Олександром Пітюренком після концерту так і не вдалося. Він тільки відзначив високий рівень організації заходу, висловив захоплення ведучим шоу. Але коли запитала, який стосунок має нинішній концерт до кастингів УМТ, заявив, що він не уповноважений робити відбір до кастингів, а у Борисполі проводилася тільки благодійна акція.

За цю акцію ми можемо тільки щиро подякувати телеканалу СТБ. Протягом чотирьох годин тривав прекрасний концерт, на якому демонстрували свої таланти не лише бориспільці, але й гості міста. Незрозуміло тільки, чому про те, що переможці конкурсу отримали не лише грамоти, але й цінні призи, довелося дізнаватися уже післямовою, на сцені ми бачили тільки, як вручали грамоти…

Перше місце на конкурсі посіла 17-річна жителька Борисполя Оксана Вірич (на фото). Вона отримала сертифікат на 3 тисячі гривень. На другому місці був Василь Клименко із Переяслава-Хмельницького. Його нагородою стали два квитки до Києва на концерт «Україна має талант» з оплаченим проїздом та дві екскурсії по Києву. Третє місце виборов ансамбль танцю «Міленіум», який також отримав два квитки на «Україна має талант».

А от якщо хтось із них захоче стати учасником цього шоу, їм, найімовірніше, доведеться проходити кастинг на загальних умовах.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль має талант, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1108
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою