АвторизаціяРеклама

» » «Патріот-2010» — наука перемагати

«Патріот-2010» — наука перемагати

Новини у Борисполі

Старшокласники міських шкіл Борисполя та професійного ліцею щороку з нетерпінням чекають того дня, коли випаде нагода взяти участь у військово-патріотичній грі. На Старинському полігоні, завдяки зусиллям військово-патріотичного клубу «Ратоборець» та міського управління освіти та науки відбулася військово-спортивна гра «Патріот-2010».

В програму входили змагання із снайпінгу (снайперська стрільба по мішенях), розвідки, військової топографії (ходіння по азимуту), аналітики, інженерної підготовки, подолання штурмової смуги.

Найбільш захоплюючим і видовищним було змагання з подолання штурмової смуги, коли треба було виявити свою фізичну підготовку, щоб подолати траншею з ящиком для боєприпасів, проповзти під колючим дротом, кинути гранату, подолати лабіринт, стріляти. Важке завдання довелося виконувати учасникам гри, які під «вогнем» противника мали викопати окоп і вести бойові дії.
Всі команди взяли також участь у військово-рольовій грі «Лютізький плацдарм». Радянські війська, які наступають, мають взяти височину, яку захищають німецькі окупанти.

Протиборствуючі сили стріляли кульками, попадання від яких було досить болючим. Коли ж над висотою замайорів червоний прапор переможців, над тактичним полем полігону прозвучало стоголосе «Ура!».

Гра закінчилася, і журналіст звернувся до учасників дійства з одним питанням: «Чи сподобалася військово-спортивна гра?» Учні Вадим Слободяник із гімназії «Перспектива», Ігор Синявський із ЗОШ №1, Олексій Вовк з ЗОШ №6, єдина дівчина на змаганнях — Олена Шматко з професійного ліцею, триразовий учасник гри Руслан Андрєєв з ліцею «Дизайн-освіта» імені П.Чубинського, учень 6 класу Іванківської ЗОШ Антон Горшков, найменший учасник гри «Патріот-2010» другокласник Альоша Нечедюк у один голос сказали: «Так!».

З великим інтересом дивилися учасники змагань на показові виступи членів військово-патріотичного клубу «Ратоборець», де застосовувалися елементи бойових мистецтв. А завершилися командні змагання двобоями «Лава на лаву» та «Перетягування линви».

Переможцем гри «Патріот-2010» стала команда «Школи лінгвістики», якій вручено перехідний кубок ВПК «Ратоборець» та подарунки.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 744
Рейтинг: 0.0/0

Коментарі

avatar

Новини за темою