АвторизаціяРеклама

» » Пам’ять оборонців Києва та області - вшанували біля меморіалу "Баришівський котел"

Пам’ять оборонців Києва та області - вшанували біля меморіалу "Баришівський котел"

Новини з району

Пам’ять оборонців Києва та області - вшанували біля меморіалу "Баришівський котел" на Київщині. Там відкрили - пам’ятні плити. На них - імена ста п`ятдесяти радянських солдатів, які перепохоронені під курганом.

Володимир Дорофій меморіалом "Баришівський котел" опікується не перший рік. Саме він займався перепохованням солдатів, які загинули тут під час оборони Києва та області. Особисто намагався встановити їхні особи і знайти родичів.

Володимир Дорофій, керівник асоціації "Обеліск": "Мы отдаём часть долга тем погибшим защитникам и оборонцам Киева, которые погибли на рубежах Барышевского района в сентябре 1941 года. Мы их перезахоронили два года назад, но к сожелению вот этот вот долг мы отдаем им только сегодня".

Імена ста п'ятдесяти радянських воїнів увіковічнили на пам’ятних плитах біля меморіалу "Баришівський котел" на Київщині. На відкриття приїхали ветерани війни, вихованці шкіл-інтернатів, кадети та обласні урядники. Разом вшанували пам’ять оборонців покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Максим Вітер, начальник управління у справах сімї та молоді КОДА: "Дуже важливо, щоб особливо молоде покоління, яке виростає зараз на нових засадах споживацьких, на рекламі, на фільмах, які приходять до нас із закордону розуміло, що вони є спадкоємцями народу, який є героїчним".

Ось цей обеліск - ще одна згадка про вересень 1941 р. Він розташований неподалік Баришівського меморіалу. Встановили монумент після війни самі солдати на згадку про майже 200 вояків, для яких село БорщІв стало могилою. Саме сюди змушені були відступати радянські війська після окупації Києва.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 961
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою