АвторизаціяРеклама

» » Озеро у селі Жовтневе віддали в оренду на 49 років

Озеро у селі Жовтневе віддали в оренду на 49 років

Новини з району

У селі Жовтневе, Бориспільського району, є неймовірної краси озеро. З давніх часів називають його Церковним. Легенди свідчать, ніби колись тут стояв монастир, який за загадкових обставин поглинула вода. Розповідають, що вода в озері найчистіша в околиці: з-під землі б’є декілька джерел. Помилуватися природою, покупатися сюди приїжджають відпочивальники з усіх навколишніх населених пунктів. Проте, на жаль, залишають після себе купи сміття.

Та останнім часом на узбережжі ведеться будівництво. Мешканці Жовтневого і прилеглого садового товариства «Ягідка» скаржаться: «Нам заборонено купатися. Водойму охороняють собаки.»

Сільський голова Ігор Заборний розповів, що озеро — улюблене місце для відпочинку місцевих мешканців, особливо для дітлахів, але риби немає: браконьєри знищили електровудками. Разом із Ігорем Михайловичем ми побували на Церковному озері, аби пересвідчитись у правдивості інформації. На березі готується місце для зведення літніх будиночків, місток для риболовлі.

Справа у тому, що територія водойми знаходиться поза межами села, тому право розпоряджатися ділянкою має виключно Бориспільська райдержадміністрація. Саме вона і виділила навесні цього року озеро в оренду на 49 років приватному підприємцю для розведення риби. Узбережжя очистили від сміття, викосили траву. Орендар запевнив, що ці мальовничі місця будуть відкриті для відпочивальників, буде облаштовано пляж. До того ж, за його словами, тут буде обладнано під’їзд для пожежної машини, адже поблизу ліс і житловий масив, нерідко трапляються пожежі. А от рибалка на Церковному буде платною.

До слова, на озері Інбор, що в Борисполі, дуже крута рибалка, постійне зариблення та щей знятий ліміт на товстолоба.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
озеро, Жовтневе, рибалка, село, Бориспільщина, Жеребятин
Оціни новину →
Переглядів: 1143
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою