ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Останнє слово залишиться за громадою

Останнє слово залишиться за громадою

Новости в Борисполе

Громадська рада при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради визначила свій кількісний склад: мандати отримають 76 уповноважених представників.

Останнім часом Верховна Рада часто приймає закони, які обмежують вплив громади на ситуацію як в Україні загалом, так і на місцях. Зокрема, такі обмеження містить нова спрощена процедура оформлення дозволів на будівництво, коли схвалення людей, які проживають поряд із майбутньою новобудовою, уже не є обов’язковим.

Новий закон про Громадські ради також передбачає певні обмеження. Насамперед, складнішою є процедура формування Громадських рад. Зокрема, щоб мати можливість працювати у цій організації, потрібно було кожній громадській організації у визначений термін підготувати цілий пакет документів, а потім на установчих зборах пройти рубіж рейтингового голосування. У той же час, у Борисполі все більше громадських організацій бажають активно впливати на життя міста.

9 лютого відбулися установчі збори по обранню Громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради, яка діятиме найближчі два роки. 93 громадські організації подали заявки на вступ до Громадської ради. Але тільки уповноважені представники 76-ти із них дисципліновано прийшли на установчі збори. В такому складі і сформовано Громадську раду.

одна із норм нового закону, згідно з якою, за два пропуски засідань без поважних причин організацію і її уповноваженого представника буде виключено зі складу Громадської ради. Відповідно зменшиться і її кількісний склад.

Хочеться зауважити, що протягом усього періоду функціонування Громадської ради у Борисполі коло питань, які там обговорювалися, було значно ширшим, ніж визначав тодішній закон. І право висловити свою думку завжди мав кожен бажаючий. Єдиним привілеєм членів цієї організації було право голосувати при прийнятті остаточного рішення. І для новоствореної Громадської ради такий стан речей залишиться незмінним.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
жители, громада, борисполь
Оцени новость →
Просмотров: 897
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме