АвторизаціяРеклама

» » Осінній ярмарок вакансій у Броварах

Осінній ярмарок вакансій у Броварах

Суспільство

Якщо Ви втратили роботу або Ваша професія (спеціальність) не затребувана сьогодні на ринку праці, або так склалося, що Ви не маєте професії і тому не можете працевлаштуватися, звертайтеся до державної служби зайнятості. Саме так роблять більше 500 броварчан, які з певних причин залишилися «за бортом».

У міському центрі зайнятості Броварів 24 вересня відбувся осінній ярмарок вакансій, на який були запрошені як роботодавці, так і ті, хто в пошуках роботи та заробітку. З настанням осінньо-зимового періоду безробітних у нашому місті побільшало, а вакансій — ні. Запропоновано їх було всього 127. Здебільшого броварські підприємства запрошують людей робітничих професій, наприклад, зварювальників, слюсарів, швачок та різноробочих. Також зараз дефіцит на медичних працівників, вихователів та навіть директорів з виробництва. Крім цього, на ярмарку були запропоновані вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостями та вакансії для соціально-незахищених громадян. Навіть Броварське управління ГУ МНС України в Київській області запрошує на роботу чоловіків.

Безробітні броварчани протягом цілого дня ходили від стенду до стенду, від столу до столу в пошуках роботи, що радувало б душу. Але чи то оплата праці не влаштовує, чи сама спеціальність — одне з двох. Зараз, на жаль, ні профорієнтацію, ні професійну підготовку чи перепідготовку та підвищення кваліфікації пройти у центрі зайнятості неможливо, у зв’язку з відсутністю фінансування. Та й виплату одноразової допомоги для організації власної підприємницької діяльності припинено. Надія залишається лише на себе. Тому дехто, маючи вищу освіту, але доведений до відчаю, йде заробляти копійки прибиральницею або різноробочим. Таке життя...

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1143
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою