АвторизаціяРеклама

» » Офіційний Бориспіль затвердив заходи щодо наповнення бюджету

Офіційний Бориспіль затвердив заходи щодо наповнення бюджету

Влада в Борисполі

Офіційний Бориспіль затвердив заходи щодо наповнення бюджету У понеділок, 11 квітня 2016 року відбулось засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради, на якому, відповідно до рішення №229, були затверджені заходи щодо наповнення міського бюджету, пошук додаткових джерел надходжень до бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни в 2016 році.

Зокрема, будуть моніторити повноту, систематичність та своєчасні сплати податку на доходи фізичних осіб платниками цього податку. За результатами визначатимуть причини зменшення надходжень і вживатимуть заходи.

Візьмуть на контроль виплати заробітної плати працівникам підприємств міста, насамперед економічно-активних, щоб не допустити заборгованості. А також мають забезпечити своєчасність і повноту перерахування податку на доходи фізичних осіб.

Читайте також, Бориспільська влада склала план відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік

Активізують роботу щодо посилення контролю за сплатою нарахованих податків, зборів та обов’язкових платежів, а також щодо покращення платіжної дисципліни суб’єктів господарювання.

Забезпечать постійну роботу з виявлення, упередження та руйнування схем ухиляння від оподаткування платниками податків, у тому числі ліквідації джерел походження тіньових коштів для виплати заробітної плати без сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету.

Виявлятимуть робітників, праця яких використовується без укладення трудових угод та без сплати податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів.

Ліквідуватимуть податковий борг із податків і зборів (обов’язкових платежів) до міського бюджету та роботу по виконанню виконавчих впроваджень.

Контролюватимуть сплату відповідних податків до бюджету міста філіями та відокремленими підрозділами підприємств, які здійснюють діяльність на території міста.

Завершать роботу з проведення на території міста Борисполя послуг із нормативної грошової оцінки земель. Сприятимуть ефективному управлінню підприємствами комунальної власності щодо покращення фінансового стану та надходжень до місцевого бюджету від діяльності підприємств.

До речі, У Борисполі дороги ремонтують по заявкам депутатів

Здійснюватимуть у встановленому порядку розірвання договорів оренди землі при систематичній несплаті громадянами та суб’єктами господарювання земельного податку чи орендної плати.

Упорядкують структуру штатної чисельності працівників у межах затверджених асигнувань на оплату праці, не допускатимуть збільшення чисельності, крім випадків, пов’язаних із відкриттям (розширенням) установ та зростання кількості одержувачів відповідних послуг для задоволення суспільних потреб.

Управлятимуть бюджетними коштами в межах установлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

Укладуть договори за кожним видом енергоносіїв, що споживаються, в межах установлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання з урахуванням необхідності жорсткої економії коштів. Розроблять і затвердять плани заходів з енергозбереження, забезпечать зменшення витрат на комунальні послуги та енергоносії.

Нагадаємо, У Борисполі цього року почнуть будувати нову школу на 840 учнів

Крім того, надатимуть відповідним міністерствам пропозиції щодо удосконалення мережі бюджетних установ, щодо внесення змін до нормативних актів у частині приведення галузевих нормативів, які застосовуються під час здійснення видатків, у відповідність до фінансового ресурсу місцевих бюджетів, за погодженням з фінансовим управлінням.

Мають звести використання в установі для обслуговування двох легкових автомобілів (крім випадків, коли автомобіль використовується для надання соціальних послуг населенню).

Заборонено придбання автотранспортних засобів (крім спеціалізованих автомобілів екстреної медичної допомоги, пожежних та спеціально-рятувальних машин, комунальної техніки), мобільних телефонів, ноутбуків із загального фонду міського бюджету. Тимчасово припинять встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

Варто переглянути, Перемоги бориспільців на олімпіаді, в спортивних змаганнях, на фестивалі

Візьмуть на контроль добримання суворої фінансово-бюджетної дисципліни, посилять роз’яснювальну роботу з розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та запобігатимуть порушенням, що призводять до втрат фінансових ресурсів та майна.

Переглянуть місцеві програми, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, в частині обсягів фінансування заходів, їх першочерговості та до 15 травня 2016 року подадуть фінансовому управлінню пропозиції щодо оптимізації бюджетних призначень на виконання заходів цих програм на 2016 рік. У встановленому порядку внесуть зміни до відповідних програм.

Також, розроблять і затвердять заходи щодо економного та раціонального використання коштів.

До цієї роботи будуть залучені фахівці Бориспільської ОДПІ, управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, члени виконавчого комітету Бориспільської міської ради, Головне управління ЖКГ, відділ економічної та інвестиційної політики, фінансове управління міської ради, відділ землекористування, управління юридично-кадрового забезпечення та інші.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
БЮДЖЕТ, Бориспіль, міськвиконком
Оціни новину →
Переглядів: 1249
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою