АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Оце так дороги - Ями та пилюка

Оце так дороги - Ями та пилюка

Новини Борисполя

Оце так дороги - Ями та пилюка Цікаво, хто вигадав дороги з асфальтним покриттям? Коли б той винахідник потрапив сьогодні до нашого міста, то дуже б здивувався. Здивувався б такою ганебною якістю та відповідним ставленням до свого винаходу. Погодьтеся, назвати дорогами те, по чому ми ходимо і їздимо щодня, неможливо. Хоча є виключення, але цими асфальтованими благами користуються переважно міські посадовці. Мабуть, службове становище керівників зобов’язує мати біля власної оселі гарну дорогу.

Щодо ставлення до бориспільських доріг, то тут одні питання. На в’їзді в місто висить знак – вантажівкам проїзд заборонено! Але багатотонні машини, наче ворожі танки, утюжать наші дороги. Таке враження, що водії сподіваються колесами врешті добити те, що залишилося від асфальту. Як приклад, вулиці Горького, Головатого, Ясна, Лютнева. Легше перерахувати вулиці, де не їздять ті кляті вантажівки!

Бориспільська громада останні чотири роки спостерігає таку собі героїчну боротьбу влади за асфальт. Міський голова бере мільйонні кредити, очолюваний ним виконком вкладає величезні кошти в «ямкові» ремонти, а стан доріг не покращується. Окремі депутати проводять зразково-показові пікетування із залученням телебачення і фотографуванням окремих вулиць – інформують давно обізнану громаду про проблему. Натомість виникає слушне питання: чому одні зухвало нищать дороги, а інші їх героїчно відновлюють? Таке собі замкнене коло. Може, це комусь вигідно, коли постійно треба відновлювати асфальтне покриття? Нагадує таємну змову: адже «заривати» у «ямкові» ремонти кредити і бюджетні кошти можна залюбки, це не з власної кишені платити.

Складається враження, що самій владі ця ситуація з дорогами вигідна. Хоча це лише припущення. То може краще виконкому на чолі з мером розробити і вжити таких заходів, щоб водіям багатотонних вантажівок лячно було їздити по місту? Тоді міських грошей на ремонт треба буде витрачати менше. Але здається, що міська влада нічого змінювати і вживати не збирається, заплющила очі, людям на вуха макарони повісила та й годі. От чи надовго?

Таня Маркова

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, дороги
Оціни новину →
Переглядів: 1327
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
3 Спам
Отож, фуры и самосвалы тож магазины обслуживают :) В нормальных городах развозят товар небольшие машины,
avatar
0
2 Спам
Чтобы по Борисполю не ездили "багатотонні машини, наче ворожі танки" нужно вынести все магазины, торговые точки, производственные цеха и фабрики за черту города - будет автор статьи за хлебом ездить за город, ему так удобнее, наверное :)
avatar
0
1 Спам
Прежде чем писать, нужно разобраться в ситуации, а не гнать на всех и все.
ПДР України: Заборонні знаки
3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено». Забороняється рух вантажних автомобілів і составів транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3, 5 т.
Дія знака 3.3 не поширюється на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні.
avatar

Новини за темою