АвторизаціяРеклама

» » Обережність — перш за все

Обережність — перш за все

Новини у Борисполі

У грудні — січні у загальноосвітніх навчальних закладах будуть канікули. Збереження життя дітей — це спільна справа правоохоронців та батьків. Раптова поява на дорозі малолітніх пішоходів досить небезпечна, але ще небезпечніше, якщо вони знаходяться за кермом велосипеда, мопеда чи мотоцикла. Найменша похибка — і може статися непоправне лихо. Адже у тому, що діти потрапляють під колеса, чимала вина і дорослих: вчителів, батьків, старших сестер і братів, які не завжди слідкують за поведінкою дітей. Керуючи транспортними засобами чи просто переходячи дорогу, будьте прикладом у дотриманні Правил дорожнього руху.

Державтоінспекція Київщини звертається до батьків, вчителів та всіх учасників дорожнього руху з проханням вживати всіх необхідних заходів для попередження нещасних випадків з дітьми на дорогах. Бережімо дітей — вони наше продовження і надія!

Шановні водії, будьте особливо уважними поблизу навчальних закладів, житлових зон та місць масового відпочинку дітей у зимовий період. Побачивши на тротуарі, пішохідному переході дитину, потрібно передбачати її дії, бути удвічі обережнішим, адже в подібній ситуації може опинитись і ваша дитина.

Давайте разом піклуватися про наших дітей.

О. Жабенко, інспектор ОДР ВДАІ Бориспільського району, капітан міліції

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 695
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою