ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » ОАЗА мрій у Борисполі

ОАЗА мрій у Борисполі

Новости в Борисполе

Справжня тобі ідилія. Вечір. По водному плесу широченького ставка грайливо бігають останні сонячні зайчики. Тиша навкруги. Хіба що чути легкий шелест густих очеретяних заростей. От-от впаде на густу темно-зелену траву прохолодна присмеркова роса, ще більше наповнить повітря п’янкими левадними пахощами. З-під позолоченого церковного купола мелодійно зазвучав срібний дзвін…

Де ми? Де цей райський куточок? Ні, не на околиці якогось віддаленого, ще не затоптаного так званою цивілізацією села, а майже в самісінькому центрі міста Бориспіль, між вулицями Головатого й Робітничою.

Зупинимося. Теж мені розмріялися. Весь цей змальований словесний етюд – це старанно відретушована реальна картина. У ній прибрано плями всілякого мотлоху, розкиданого довкола, безліч пляшок, схожих на дохлих качок, посеред занедбаної сажалки, неоковирні ряди гаражів… І над усім цим возвеличується, як двоголовий Ельбрус, величезна чорна купа землі – найвища рукотворна географічна точка Борисполя.

Таких невеликих левад у місті залишилося зовсім небагато. Але їх продовжують з’їдати реалії міської цивілізації. А чому б міській владі не накласти рішуче табу на нищення цих клаптиків споконвічної зеленої природи, втрутитись у творчі плани архітекторів і забудовників?

З міської казни витрачаються неабиякі гроші на облаштування парку в центрі міста зі штучними копанками і пересохлими водоспадами. Туди здалеку сходяться люди, щоб відпочити – хай навіть під ревіння і бемкання чужоземної російської попси. А тут – ось вона, дарована природою благодать, під вікнами тисяч мешканців найбільшого у місті мікрорайону. Залишити б цей клапоть левади, як і декілька інших у Борисполі, для наших нащадків.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, Благоустрій
Оцени новость →
Просмотров: 791
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме