АвторизаціяРеклама

» » Новий захист від «піратських» оголошень

Новий захист від «піратських» оголошень

Новини Борисполя

Новий захист від «піратських» оголошень Як тільки не боролися бориспільські комунальники з «піратськими», наклеєними на найвидніших місцях стихійними оголошеннями, рекламою, котрі псують зовнішній вигляд міста, але то все не що інше, як Сізіфів труд. Навіть якщо постійно зчищати зі стін, парканів те сміття, на його місці залишаються сліди від клею, на очищення від якого затрачається багато сил і грошей.

Але останнім часом у деяких містах України комунальники почали використовувати новий вид дієвої зброї проти тієї нечисті. Вони покривають поверхню найбільш «популярних» для обклеювання місць спеціальною «антивандальною» фарбою, винайденою у Німеччині. Це спеціальний безколірний розчин.

Якщо ним обробити поверхню, то до неї нічого не можна прикріпити ні клеєм, ні скотчем. Усі папірці швидко опадають, як опале листя. Застосовується «антивандальне» покриття для нанесення на цеглу, каміння, металеві двері, пластик, скло, бетон та ін. Не потрібен зайвий клопіт для знищення і творчості любителів обписування і обмальовування стін і парканів, адже їхні «художества» легко змиваються мильною водою. Новий засіб екологічно чистий і безпечний для здоров’я.

Що ж, можливо, він зацікавить і бориспільських комунальників.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
приватні оголошення, Бориспіль, Благоустрій
Оціни новину →
Переглядів: 930
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою