АвторизаціяРеклама

» » Нотатки про порядки у Борисполі

Нотатки про порядки у Борисполі

Новини у Борисполі

Нотатки про порядки у Борисполі Минулого тижня відбулося засідання 22 сесії Бориспільської міськради VI скликання.

Сортир, культура й інфраструктура

Аксіома: громадські туалети є необхідним об’єктом інфраструктури будь-якого цивілізованого населеного пункту.

Якби існував у Борисполі такий громадський заклад, то саме біля нього варто було б провести засідання чи то громадської ради, чи сесії міської з проблем його функціонування. А так вирішити цю проблему намагалися депутати міськради в сесійній залі. Про що тільки не говорилося: про те, що дорого платити гривню п’ятдесят за вхід, загрозу крадіжок труб, бачків, унітазів, хто повинен платити зарплату прибиральникам, забезпечувати туалетним папером, що скажуть французи, котрі випадково забредуть під час ЄВРО-2012 до бориспільського «євросортиру», необхідність звернення до суду щодо невиконання попередніх рішень… А один із депутатів поділився досвідом своїх відвідин швейцарського клозету, де вхід демократично диференційований. Там, наприклад, багаті, в тім числі й депутати, платять, а в кого в кишенях негусто – можуть і надурняк справитись. А чому б і Борисполю не перейняти передовий швейцарський досвід? Слушна думка, але самою нею не розбагатієш, і навряд чи Бориспіль скоро отримає таку «розкіш», як громадський туалет.

Гірка ти, доля кухарська

«Рученьки терпнуть, злипаються віченьки», — згадався знайомий ще зі шкільної парти хрестоматійний вірш Павла Грабовського, в якому змальовується тяжка доля дореволюційної швачки, коли з сесійної трибуни нелегку працю сучасної шкільної кухарки, за яку жінки отримують мізерну зарплату, розповіла директор гімназії «Перспектива» А. С. Черницька. Схоже, що це справді так. Пара кухарок, передбачених штатом, щодня повинні двічі на день нагодувати кількість учнів, співставну з чисельністю гвардійського армійського полку. Щоб приготувати для такої кількості дитячих ротів сніданок, їм необхідно порізати 41 кілограм м’яса, 120 кілограмів картоплі, нашаткувати більше 70 кілограмів капусти. Наваривши їжі, ті ж кухарки повинні видати її учням, а після трапези підсобна робітниця — помити 560 тарілок, 560 чашок і стільки ж виделок та ложок, оскільки посада мийника посуду не передбачена.

А ще ці ж кухарки додатково повинні приготувати обід та полуденок для учнів груп продовженого дня, дітей, які потребують дієтичного харчування, і дітей пільгових категорій. Але й це ще не все. Потрібно прозвітуватись у фінансових документах.

Існує ще й суворе застереження: жоден з продуктів харчування не може бути приготовленим, порізаним та очищеним напередодні. Це означає, що робочий день кухарів розпочинається о шостій ранку, а закінчується о 16.30, що є грубим порушенням КЗ про ПУ та закону України про охорону праці. Антоніна Станіславівна запропонувала депутатам надіслати відповідне звернення до дорогого – як вона висловилася – міністра освіти Дмитра Табачника.

Отже турбота про наше майбутнє покоління повинна бути комплексною та всебічною. Школярам потрібно вкласти не лише знання в голови, а й наповнити їхні зголоднілі шлунки.

Допоможіть фотомайстру на альбом, а комуністу — на церкву

Відомому на весь район фотомайстру Віктору Співаку 20 березня виповниться 70 років, з яких 50 він віддав фотографуванню. Про це він оповістив із трибуни сесії міськради. Отримавши авансом у подарунок бурхливі оплески присутніх у залі, митець скромно попросив у депутатів-бізнесменів 70 тисяч гривень на фотоальбам, адже в його творчому доробку — більше тисячі фотографій, які ювіляр зробив у різних країнах світу й влаштував немало персональних фотовиставок. Мер міста Анатолій Федорчук зауважив: «Бажано, щоб у майбутній книзі левову частку складали фотознімки, зроблені у Борисполі». Слідом за фотомитцем з трибуни до небідних депутатів із подібним проханням звернувся і головний комуніст міста Анатолій Пасічний. Партійний секретар закликав скинутись на будівництво куполу церкви Московської патріархії на території мікрорайону «Промінь», бо лише на Божу поміч сподіватись марно. Схоже, теперішні комуністи – недавні атеїсти рішуче поміняли «Капітал» Карла Маркса на Біблію.

Автор: Володимир БІЛКЕЙ

ДЖерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, засідання міської ради, новини
Оціни новину →
Переглядів: 822
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
А чё его с туалетом этим заморачиваться? Дам бесплатный совет нашим депутатам: "Возьмите пример с нашей столицы. И сдерите распоряжение исполнительного органа Киевского городского совета от 18.04.2008 г. №579 где сказано, что руководство заведений общественного питания г. Киева должно обеспечить свободный доступ граждан к туалетам. А это значит, что гуляя по Киеву, вы можете зайти в любой ресторан или кафе и бесплатно воспользоваться туалетом, для этого вам не обязательно что-то заказывать или покупать. И всего то. Не нужно заново придумывать колесо.))))
avatar
0
2 Спам
Не согласятся, ведь почти все генделя у нас депутатские. biggrin
avatar
0
3 Спам
Ну, как вариант можно ходить в "Белый дом". От парка не так уж далеко. При этом говоря на проходной: "Я, типа, на консультацию по "благоустройству" нашего города" tongue
avatar
0
4 Спам
Читал статью в интернете, где журналисты провели исследование и в восьми случаях из десяти пробиться в туалет в Киеве у них не получалось. Уверен, Борисполе оборона туалетов персоналом будет эшелонирована гораздо глубже.

Доты, минные поля, упреждающие удары и контратаки... Уписяешься од одной мысли второй раз попытаться зайти в туалет где-нибудь в "марианне" )))
avatar

Новини за темою