АвторизаціяРеклама

» » Ніченькою темною Бориспіль патрулюємо

Ніченькою темною Бориспіль патрулюємо

Новини у Борисполі

Наш кореспондент взяв участь у нічному патрулюванні вулицями Борисполя. Інспекторів патрульної служби привернув увагу перехожий з пляшкою пива в одній руці і батоном в іншій, котрий вийшов із так званого нічника (магазин) у «Промені». — Зупинили, попросили показати документи, — розповідає прапорщик Віктор Кириченко, — і одразу ж по рації повідомили чергового Бориспільського міськрайвідділу внутрішніх справ. За лічені хвилини надійшла відповідь, що цей громадянин з Рівненської області є у списку осіб, яких розшукує міліція за здійснення правопорушень.

— Заступаючи на чергування, — продовжує інспектор, — переглядаємо фотопортрети тих осіб, які скоїли правопорушення. Під час патрулювання звертаємо увагу осіб, які поводяться неадекватно і порушують громадський спокій.

— Місто, — інформує далі інспектор, сержант Андрій Гайовий, — розділене на 16 маршрутів. Зараз ми пройдемо маршрутом №1, а це вулиці Комуністична, Київський Шлях, Френкеля, Ленінградська.

П’ята година вечора, а на місто опустилися сутінки. Йдемо не поспішаючи. Інспектори звертають увагу на молодиків, у яких перевіряють документи. Все гаразд. На подвір’ї ЗОШ №8 спокійно. Сорок хвилин тривало патрулювання цього маршруту. До нас приєднується інспектор, сержант Анатолій Савчук. Далі журналіста чекає автопатрулювання. Місяць тому у розпорядженні інспекторів з’явився новенький спеціальний автомобіль «Хюндай». Задні сидіння його відокремлені від передніх металевою перегородкою, вікна загратовані. Називають інспектори цю частину авто «стакан». У «стакані», скажу відверто, сидіти некомфортно і неприємно. Це кажу для тих, хто порушує громадський спокій. Їдемо у район залізничного вокзалу, мікрорайон «Промінь», селище УМБ-17. Сержант Анатолій Савчук говорить, що нині мікрорайон «Промінь» став спокійнішим. Тривожить працівників служби інше — дискотеки, особливо у суботні вечори. Не секрет, що перш ніж зайти у танцзал, деякі молодики «заряджаються» алкоголем. Та сьогодні лише п’ятниця.

Завершуючи патрулювання шістнадцятого маршруту, отримуємо повідомлення від чергового, що на Комуністичній, 15 та Головатого, 36а сімейні розбірки. Прямуємо до відділення міліції, беремо «на борт» дільничного інспектора Василя Стельмаха і їдемо на місце події.

Красиве помешкання, але наелектризоване якоюсь гнітючою енергією. На очах матері, доньок сльози. Чоловік напівроздягнений сидить на кухні п’яний. Ні, при міліції він уже не бешкетує, не розпускає язик. Став сумирним. Два дні тому відзначав своє 48-річчя, ну, звичайно, продовжив святкування. Воно й призвело до сімейного конфлікту. Довелося дільничному запросити чоловіка проїхати до відділення міліції. Ті ж самі проблеми стали причиною сімейного конфлікту у будинку на вулиці Головатого, 36 а.

Усе менше перехожих на вулицях міста. Після трудового дня місто відпочиває. Але продовжують роботу інспектори патрульної служби аж до ранку.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 871
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
НАдо же! Появился какой-то патруль? А как же эти отмазки про охрану заключённых, кадровую нехватку...?
avatar

Новини за темою