АвторизаціяРеклама

» » Неврожайний випускний-2011 у Борисполі

Неврожайний випускний-2011 у Борисполі

Новини у Борисполі

Неврожайний випускний-2011 у Борисполі На диво малолюдним був випускний вечір у місті – через те, що в окремих закладах випускалося по одному 11-му класу, а ЗОШ №3 та Школа лінгвістики взагалі цьогоріч були без випускників. На святі випускника було мало як самих винуватців події, так і їхніх родичів. До того ж, було проведено це дійство у будній день – понеділок, 30 травня.

За традицією, дав старт низці святкових заходів цього дня урочистий прийом медалістів міським головою. Зустрічав гостей при вході у приміщення виконкому оркестр. Цього року актова зала без проблем вмістила як золотих та срібних медалістів, так і їхніх родичів. А те, що на сцену за нагородами за сумлінне навчання і неабиякі успіхи в ньому разом із найкращими випускниками піднімалися і їхні батьки, додало урочистості заходу і подарувало татам та мамам ще більше відчуття гордості за свою дитину.

Потім – вручення тепер уже колишнім старшокласникам атестатів по навчальних закладах. Ну і звичайно, родзинка кожного такого свята – парад красивих і щасливих випускників та усміхнених педагогів. Якось не по собі було, коли швиденько, менше, ніж за 10 хвилин, центральною вулицею міста пройшлися винуватці свята. Ніби чогось не вистачило, ніби не надивилися бориспільці і гості міста на святково вбрану молодь. Ну нічого — наступний рік обіцяє бути врожайним на випускників.

Відтак, довгі дні приготувань і години хвилювань після концертної програми на міському стадіоні закінчилися традиційним феєрверком на честь тих, кому вже завтра вирушати у доросле плавання, планувати своє життя і будувати майбутнє України, а зокрема, і Борисполя.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
выпуск, випускний, випускник, випуск
Оціни новину →
Переглядів: 1170
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою