АвторизаціяРеклама

» » Несправедливо засудили

Несправедливо засудили

Новини з району

В Іванівському будинку культури відбувся пісенний конкурс до 20-річчя Дня незалежності України. Серед 25 учасників Бориспільщини змагалися і наші хлопці - місцева зірка Микола Богма та художній керівник Щасливського будинку культури Богдан Щирба.

Миколі вдалося здобути ІІІ місце, а от Богдана журі, в складі якого був колишній випускник Київського національного університету інституту культури і мистецтва, кілька невідомих хлопцям артистів, засудили. Зазначили, що він вже справжній професіонал і в таких конкурсах може брати участь хіба що в складі журі.

- Про ніякі обмеження в умовах участі конкурсу не йшлося, - розповідає Микола Богма. - Мені не сподобалося відношення наших пісенних суддів до Богдана, однозначно, що саме він мав отримати Гран-прі і грошову премію в 500 гривень. До того ж в умовах конкурсу зазначалося, що в ньому можуть брати участь особи до 35 років і про те, що студенти Поплавського чи інших музичних закладів не мають право співати, ніде не зазначалося.

Невдоволені хлопці й тим, що володарі Гран-прі, першого й другого місць із Ревного у своїх анкетах зазначили неправдиву інформацію. Мовляв, навчаються в Академії права та фінансів.

- Я знаю цих студентів, вони з мого училища культури і мистецтва, навіть знаю їхніх викладачів з вокалу, - розповідає Микола. – Тому вдвічі неприємно, що переможці в принципі не заслужені і наш Богдан міг отримати Гран-прі.

На конкурсі хлопці виконували пісні Павла Зіброва «У нас є все», Михайла Поплавського «Ти моя Україна» та Віталія Козловського «Небо плаче». Для Богдана це вже третя перемога. Перші дві здобув в обласному конкурсі «Київщина молода», ІІІ місце та І місце в «Калиновому дзвоні», який відбувся між школами Київщини.

Нині планує взяти участь в музичному фестивалі, який відбудеться у Львові. Розмірковує і над участю у «Фабриці зірок».

Джерело: http://visti-schaslyve.com.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 878
Рейтинг: 4.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою