ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » НепрOSTі листи жителів Бориспільщини, які були вивезені під час Великої Вітчизняної війни

НепрOSTі листи жителів Бориспільщини, які були вивезені під час Великої Вітчизняної війни

Новости в районе

НепрOSTі листи жителів Бориспільщини, які були вивезені під час Великої Вітчизняної війни Наприкінці березня в Бориспільській райдержадміністрації була створена робоча група, яка займається обробкою документів, що зберігаються в Державному архіві Київської області, а саме листами жителів Бориспільщини, які були вивезені під час Великої Вітчизняної війни на роботи в нацистську Німеччину, які вони писали своїм рідним.

Основна мета робочої групи – розшукати родичів колишніх остарбайтерів та передати їм копії листів. Адже ці послання так і не дійшли до адресатів.

Проект «НепрOSTі листи – пошук адресатів» ініційований Державним архівом Київської області. Подібні робочі групи створені в кожному районі Київщини. В Бориспільському районі керівником робочої групи є Білецький Сергій Володимирович. До неї включені: Швачка В.М., Недождій М.А., Зінченко П.Ф., Малишевська О.Г., Магденко П.Л., Мартинюк Л.В., Камянська Т.О., Богуш А.І.

Якщо родичів буде знайдено, копії листів планують передати 8-9 травня під час районних заходів із відзначення перемоги над нацистською Німеччиною, які пройдуть у селі Іванків, Бориспільського району.

В разі, якщо хтось із ваших рідних перебував на примусових роботах і їхні листи теж могли не дійти, можете звернутися з відповідним запитом до сільських рад або в Архівний відділ Бориспільської райдержадміністрації.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
жителі, історія, листи, Бориспільщина, архів
Оцени новость →
Просмотров: 782
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме