АвторизаціяРеклама

» » Немає електричної напруги, зате є напруга у стосунках

Немає електричної напруги, зате є напруга у стосунках

Новини у Борисполі

Ось уже скільки часу бориспільська влада не може знайти спільну мову із власниками «Київобленерго». Як наслідок – низька напруга по місту та низькі шанси додзвонитися до районного підрозділу за інформацією.

Особливо від низької напруги страждає приватний сектор Борисполя. Так, станом на 21 грудня, без електропостачання у Борисполі залишилися вулиці Будьонного, Сосюри, Тургенєва, Севастьяна, Молодіжна, Іванова, Тютюна, Франка, Чернишевського, провулок Городній. До усього цього додаються ще й постійні аварійні від-ключення. Усе ж разом створює незручності тій частині населення, яка встановила у себе вдома електричні котли опалення.

Районний підрозділ підтвердив занижену напругу в районі вулиць Чернишевського, Ціолковського та Будьонного, повідомивши, що так сталося через те, що та лінія електропередач частково не працює. Спеціалісти пояснюють це тим, що навпроти колишнього заводу «Прометей» приватні забудовники побудували гаражі прямо на цій лінії і таким чином вивели її із ладу. Однак дати пояснення ситуації – одне, а шукати вихід із неї – зовсім інше. Поки що ж знайти спільну мову у цьому напрямку із енергетиками Борисполю не вдається. Так, міськрада написала лист до «Київобленерго», але ті ввічливо попросили не вмішуватися у господарську діяльність цього підприємства. Існує також проблема і з додзвоном мешканців міста та району до диспетчерської районного підрозділу, вирішувати яку, з огляду на реакцію обласного керівництва, ніхто не збирається.

Отже, виходить, що ніякої управи на незадовільне забезпечення мешканців міста послугами з електропостачання та на господарів «Київобленерго» немає! Вкотре постає питання: в якій країні ми живемо?

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 810
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою