АвторизаціяРеклама

» » Небезпечна дорога до школи

Небезпечна дорога до школи

Новини у Борисполі

Через те, що чи не під самими вхідними ворітьми бориспільської ЗОШ №3 снують автівки, а вздовж шкільного забору діє необлаштована зупинка міського транспорту, батьки забили на сполох: безпека їхніх дітей під загрозою!

Як до останньої інстанції, із розпачем і болем, до редакції звернулися батьки учнів міської ЗОШ №3 із листом. Наводимо його текст: «Навесні батьки учнів ЗОШ №3 звернулися до мера міста А.С. Федорчука з проханням розглянути питання про перенесення частини огорожі школи, що виходить на вулицю Котовського, всередину шкільного двору таким чином, щоб утворилася відкрита «кишеня» для автобусної зупинки. Минуло літо, закінчились канікули, а автобусної зупинки, як не було, так і немає. Водночас створення зазначеної заїзної «кишені» є надзвичайно актуальним та нагальним питанням у першу чергу для учнів ЗОШ №3.

Адже із настанням зими в районі зупинки складаються вкрай складні дорожні умови, які несуть в собі загрозу травмування школярів. Внаслідок прибирання снігу снігоочисною машиною попід шкільною огорожею утворюється «снігова дамба», з якої учні можуть легко зісковзнути під колеса автомобілів, що проїжджають вулицею. Труднощами стають для школярів початкових класів і посадка чи висадка з автобуса, що зупиняється біля такої «дамби». Якщо своєчасно не вирішити це питання, то загроза травмування дітей залишатиметься і цьогорічної зими. Разом із тим шкільне дворище дає можливість провести реконструкцію автобусної зупинки. Причому проведення зазначеної реконструкції проїзної частини не потребує значних капіталовкладень».

Проблема існує, але переймаються неї лише батьки учнів цієї школи. Місцева влада ж, може, і чула про неї, та, зважаючи на актуальність і сьогодні цієї проблеми, мабуть, швидко забула.

Тож сподіватимемося, що відповідальні за вирішення цього питання чиновники читають місцеві газети і звернуть-таки увагу на цю дійсно небезпечну для здоров’я дітей ситуацію. Бажано заздалегідь, а не тоді, коли з’явиться перша жертва (не дай, Боже).

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, зупинка, Школа
Оціни новину →
Переглядів: 1097
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою