АвторизаціяРеклама

» » Не скрізь у Борисполі дорого

Не скрізь у Борисполі дорого

Новини у Борисполі

Із метою врегулювати ціни на продукти харчування у місті відкрився міні-ярмарок, де харчі такі ж смачні, як і будь-де, але дешевші. Важко, щоправда, декілька виїзних автомобілів із продуктами харчування назвати ярмарком, але офіційно торгівля на площі біля «Сільпо» так і називається. Там, нагадаю, ще із осені виробники пропонують свої харчові товари усім бажаючим. А таких чимало: біля цих кіосків завжди людно, бо ціни не кусаються, та і якість товару задовольняє.

Зі слів міського голови Анатолія Федорчука, така торгівля розгорнулася у місті для того, щоб ціни хоча б на продукти харчування зробити оптимальнішими для людей, і в той же час не вдарити по підприємцях. Ціни там нижчі, ніж у супермаркетах тому, що із виробниками за цю торгівлю домовляються без посередників.

Та на цьому місцева влада зупинятися не думає. Такі ярмарки у Борисполі вона планує зробити регулярними. Щонеділі на так званому селянському базарі на розвилці ось уже скільки років функціонує щось схоже на ярмарок, а згодом, мінімум двічі на місяць, такі виїзні базари планують проводити у центрі міста, куди залучатимуться місцеві виробники. Є також на меті укладання договорів і з районними фермерами, які б могли реалізовувати у місті сільськогосподарську продукцію.

У розрізі цього питання стало відомо, що не так давно із керівництвом одного зі столичних м’ясокомбінатів відбулися перемовини щодо відкриття у Борисполі так званих соціальних магазинів, де на 15-20% будуть нижчими ціни на напівфабрикати, м’ясні та кондитерські вироби. Місце розташування таких магазинів поки що залишається під питанням. Відомо лише, що «претендентами» на це є мікрорайон висоток по Горького та соцмістечко, але де конкретно у Борисполі відкриються ці соціальні магазини, поки що невідомо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 815
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою