Натомість ще довго, мабуть, у центрі міста вражатиме своєю занедбаністю Комсомольське о" />

АвторизаціяРеклама

» » Не буде у Борисполі аквапарку

Не буде у Борисполі аквапарку

Новини Борисполя

Натомість ще довго, мабуть, у центрі міста вражатиме своєю занедбаністю Комсомольське озеро, де планувалося його розмістити.
Колись, за словами старожилів, це була Сичова левада. Сьогодні — брудне і захаращене Комсомольське озеро. Щоб змінити ситуацію, бориспільцям було запропоновано проект водного парку. Вони цю пропозицію відхилили. І вийшло так, що, коли обговорювалася можливість перетворення цього озера на аквапарк, водойма була усім потрібна, а коли питання було вирішене, озеро перестало цікавити і мешканців.
Щороку навесні, повертаючись до заїждженої теми благоустрою, із болем доводиться дивитися на недоглянуті місця у Борисполі. Водойми — тема ще болючіша і більш хвилююча. Адже відомо, що великим «асортиментом» зелених зон місто похвалитися не може. То чому не можемо уберегти те, що маємо? Елементарна байдужість до усього, що знаходиться поза межами свого двору чи стін квартири, нищить ті крихти природних зон, які залишилися від колишнього Борисполя. Люди без краплини совісті зносять до озер сміття або ж залишають його там після відпочинку компанією; без сорому миють у водоймах свої автівки та нищать природу довкола.
Відчуло на собі прояв людської байдужості і Комсомольське озеро. Ті, хто виборов для водойми волю без усіляких там аква-парків, зробив лише половину справи, адже, якщо взяв опіку над озером, виконуй справу до кінця: звільнив його від «перспективи» розважального ярма, то слідкуй тепер за чистотою. А саме її там і не вистачає. Усе є на Комсомольському озері: домашня худоба, сміття, чорні плями спаленого очерету, повалені дерева, випадкові сумнівної зовнішності перехожі, автомобілі, навіть місцеві туристи, які на байдарках по водоймі відшліфовували перед змаганнями свою майстерність. А ось чистоти й охайності немає. Не буде вже й аквапарку. То що ж залишається? Забута усіма територія із перспективою на зелену зону, якби за неї взятися?
Та братися, вочевидь, ніхто не буде. Після провалу ідеї з аквапарком місцева влада навряд чи найближчим часом зможе вирішувати питання окультурення цього озера. Залишаються люди — ті бориспільці, які так палко боролися за живий куточок у місті — Комсомольське озеро. Та навіть і ті, хто не боровся, а пасивно спостерігав за розвитком подій із боку, не повинні бути байдужими. Відпочивати ж біля води на Комсомольське ідуть усі! То чому усім гуртом не можна взятися за благоустрій водойми і прилеглої до неї території? Так дружно і солідарно, як відстоювали право на існування Сичової левади. Адже це, фактично, чи не єдине місце у Борисполі, яке придатне і аж проситься для цивілізованої зони відпочинку на природі. Що ж іще потрібно для того, аби бориспільці звернули на нього увагу? Чергова загроза будівництва там якоїсь «хмарочосної» споруди?

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

джерело: Вісті

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1054
Рейтинг: 0.0/0

Коментарі

avatar

Новини за темою