АвторизаціяРеклама

» » Наводити чистоту і порядок

Наводити чистоту і порядок

Новини з району

На апаратній нараді, яку 19 квітня провів перший заступник голови адміністрації ігор Миронюк, розглянуто актуальні питання життєдіяльності Бориспільського району. Про стан розрахунків за спожиті енергоносії, підготовку комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період інформували керівники райтепломережі, РЕМу, дорожньо - ремонтного господарства. Головну увагу учасників наради було сконцентровано на ході двомісячника благоустрою, проведенні Дня довкілля у районі.

Як зазначив головуючий, лише у Процеві та Мирному повністю впорядковано вулиці, кладовища, шкільні подвір’я, дитячі майданчики, місця масового відпочинку тощо. Особливо багато нарікань було на низький рівень організації робіт з благоустрою у селах В. Олександрівка та Чубинське (сільський голова Микола Горленко).Заслухавши інформацію Андрія Веремія, головного державного санітарного лікаря Бориспільського району про підсумки рейду членів обласного штабу з благоустрою, сільські голови в свою чергу порушили низку питань щодо відповідальності за прибирання територій за межами населених пунктів, організації вивезення сміття з населених пунктів тощо. Для узгодження невирішених питань прийнято рішення про проведення засідання районного штабу на цьому тижні.

Начальник управління праці та соцзахисту Лідія Григорян інформувала про механізм відшкодування та надання пільг населенню Бориспільщини.

Про проведену роботу з благоустрою заслухано звіти сільських голів Миколи Горленка та Юрія Вчерашнього. Підсумовуючи нараду, Ігор Миколайович акцентував увагу учасників наради на виконанні районних заходів з підготовки до 65-річчя Перемоги, з благоустрою тощо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 863
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою