АвторизаціяРеклама

» » Навчальний рік у школах Борисполя та району планують завершити вчасно

Навчальний рік у школах Борисполя та району планують завершити вчасно

Новини Борисполя

Навчальний рік у школах Борисполя та району планують завершити вчасно Попри обмеження, пов’язані з непоширенням коронавірусу, навчальний рік має завершитись вчасно – 31 травня 2020 року. Про це в інтерв’ю газеті "Трудова слава" розповів начальник управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Микола Каськів. Таку ж думку висловила і Тетяна Павленко, начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
Як у школах міста, так і в навчальних закладах району свято останнього дзвоника, випускних балів та випускних вечорів проводити не планують. Освітяни наголошують, що так буде краще для дітей і вбереже від можливого захворювання. Щоправда, в Борисполі розглядають можливість провести урочистий прийом медалістів із міським головою Анатолієм Федорчуком. Нагадаємо, на цьому прийомі відбувається урочте вручення срібних та золотих медалей випускникам. Але, все залежить від епідеміологічної ситуації в місті.
За необхідності, якщо ситуація погіршиться, завершення навчального року можуть продовжити.

ЗНО
Зовнішнє незалежне оцінювання проводитимуть відповідно до роз’яснень Міністерства освіти та науки. Попередньо відомо, що в аудиторіях перебуватиме одночасно по 10-15 учнів, безпечна дистанція, приміщення провітрюватимуться, діти мають бути в захисних масках. На вході у всіх перевірятимуть температуру.
Орієнтовно, ЗНО проведуть у червні місяці поточного року.

ДИТЯЧІ САДОЧКИ
Відкрити дитячі садочки для відвідування найближчим часом не розглядають. Принаймні допоки тривають карантинні заходи пов’язані з непоширенням COVID-19. Як тільки буде відповідне рішення уряду, роботу ДНЗ поновлять. При цьому в районі розглядають можливість створення груп, куди ходитимуть діти, чиї батьки змушені ходити на роботу – медики, правоохоронці, працівники стратегічних об’єктів тощо.

ПРИЙОМ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ
Для тих батьків, чиї діти мають піти цього року до першого класу, в Борисполі радять телефонувати в свій навчальний заклад. Так можна записатися, щоб подати документи. Ще варіант: відсканувати документи та надіслати їх на електронну пошту відповідного закладу. В Бориспільському районі цю процедура проходить у режимі он-лайн. Термін подання заяв майбутніх першокласників – до 26 червня 2020 року.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
першокласники, Район, випускний, ЗНО, школи, садочки, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 605
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою