АвторизаціяРеклама

» » Наркобариги сплюндрували стелу «Я люблю Бориспіль»

Наркобариги сплюндрували стелу «Я люблю Бориспіль»

Новини Борисполя

Наркобариги сплюндрували стелу «Я люблю Бориспіль» Бориспільський активіст Микола Ламаш, який бореться з недопущенням поширення наркотиків, розповів у себе на сторінці про появу в Борисполі чергових написів із адресою Телеграм-каналу, через який пропонують купувати наркотики. Наркозалежний, замовивши та оплативши через такий канал наркотики, отримує повідомлення про "закладку", де він може забрати "товар".

Написи було зроблено ще у п'ятницю, але не були нами помічені під час зачистки. Тому вирішив прогулятися вечором з балоном фарби по маршруту пересування покидьків, що розмалювали наше місто, – написав активіст.

Він прошовся від перехрестя вулиць Бежівка-Київський Шлях до ринку "Зоряний"із однієї сторони центральної вулиці і назад, по іншій. Побував у центральному парку. Загалом виявив десять таких адрес.

Окрім двох написів, про які нам повідомили, виявив та ліквідував ще вісім - біля дитячого садочка "Сонечко", у центральному парку, вздовж вулиці Київський Шлях та на ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ МІСТА! А саме на стелі "Я люблю Бориспіль"! Дякую всім небайдужим хто надавав інформацію щодо виявлених написів, – М.Ламаш.

Шановні бориспільці. Якщо ви десь побачили незрозумілі адреси, які можуть повідомляти про телеграм-канал через який здійснюється розповсюдження наркотиків, ви можете самостійно їх зафарбувати або особисто повідомити в у месенджері через особисте повідомлення Миколу Ламаша (Микола Ламаш (Nik Lama)). Можна повідомити у групу t.me/antinarkoboryspil.

Також у Борисполі діє пропозиція: хто надасть достовірну інформацію про особу, яка наносить графіті чи розклеює оголошення та НАЛІПКИ з рекламою Телеграм каналу, через який ведеться розповсюдження наркотичних речовин у місті Бориспіль, отримає 100$ та смачні смаколики від Veterano Pizza Boryspil. Анонімність гарантують.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
поліція, телеграм-канал, стопнаркотик, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 975
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою