АвторизаціяРеклама

» » Нарешті Борисполю повертають будівлю дитячого садочка?

Нарешті Борисполю повертають будівлю дитячого садочка?

Новини у Борисполі

Нарешті Борисполю повертають будівлю дитячого садочка? Днями журналіст сайту «Движение Борисполя» побував на території колишнього дитячого садочка №51, що на вулиці Привокзальна в Борисполі. Був не сам, а супроводжував заступника бориспільського міського голови з питань будівництва та інвестицій Дмитра Гопанчука та директора КП «Бориспільське БТІ» Анатолія Манька. Як пояснили посадовці, прийшли оглянути стан будівлі та прибудинкову територію.

Як знаєте, потрапити на територію колишнього ДНЗ непросто. Адже останні кілька років тут базувався «Беркут», а зараз ті, хто від нього залишився. Вони й досі займають приміщення, хоча по рішенню суду мали б давно з’їхати і звільнити територію.

Але, як кажуть між людей, крига скресла. Візит директора БТІ та заступника голови тому підтвердження.

– Ми робимо обхід-огляд, – пояснив А.Манько, – щоб розуміти в якому стані будівля та які ще є об’єкти на території. Плануємо робити технічний паспорт.

– Паралельно, – доповнив Д.Гопанчук, – визначаємо об’єм ремонтним робіт. Бо, як тільки поліція виїде, треба буде готувати садочок до відкриття груп.

Прямо посадовці нічого не сказали про терміни звільнення приміщення та території. Сподіваємось, це станеться найближчим часом. Але, поживемо побачимо.

Особисто для нас візит був не тільки приводом для інформування. Нам було цікаво зафільмувати для історії «святаю святих» бориспільського «Беркута». Але це вже інша історія.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
беркут, дитячий садок, Садик, Бориспіль, вокзал
Оціни новину →
Переглядів: 1480
Рейтинг: 4.3/6

Коментарі

avatar
0
1
Мне кажется, или рисунки остались еще со времен действующего садика. Кто то помнит?
avatar

Новини за темою