АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Суспільство
  4. »
  5. Надзвичайна ситуація в Україні продовжиться до середи

Надзвичайна ситуація в Україні продовжиться до середи

Суспільство

Надзвичайна ситуація в Україні продовжиться до середи Надзвичайна ситуація в Україні, викликана сніжним циклом з Балкан, імовірно продовжиться до середи 27 березня. Про це в неділю на засіданні Кабінету міністрів оголосив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

"За ці останні дві доби випала більш ніж місячна норма опадів. Наприклад, у Києві за ці два дні випало більше 40 млн тонн снігу", - повідомив Вілкул.

Незважаючи на негоду, віце-прем'єрі пообіцяв, що з понеділка, 25 березня, знеструмлених населених пунктів, а також функціонуючі автотранспортні шляхи будуть пожвавлення.

"На сьогоднішній день стабілізоване рух транспорту на всіх українських дорогах. Тим не менш, є проблеми на двох відрізках шляху, де обмежено рух машин - це в Івано-Франківській області за направленням в Татарів і траса в Київській області Київ-Чоп", - зазначив віце-прем'єр.

Вілкул також повідомив, що для подолання стихії сьогодні підключено 400 одиниць техніки рятувальників, 6 тис. одиниць дорожньо-транспортної інспекції, 70 одиниць важкої армійської спецтехніки (танки БТР), 25 снігоприбиральних поїздів і 30 тис. чоловік рятувальників.
По Україні розгорнуто 167 мобільних пунктів обігріву.
Пол словами Вілкула, що за останні дві доби від холоду в Україні ніхто не помер.

"Практично повністю стабілізована ситуація в проблемних областях: Вінницька, Волинська, Чернівецька, Івано-Франківська та Львівська. Тим не менш, складності до цих пір залишаються в областях, де снігопад триває, а це: Житомирська, Чернігівська, Київська та Сумська області.

Екстремальною залишається ситуація в Полтавській області, де крім снігу, йде ще й дощ ", - розповів Вілкул.

За його словами, кризова маса циклону повинна піти на північ вже завтра і до середовища повністю покинути територію України.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Україні, продовжиться, Ситуація, Надзвичайна, середи
Оціни новину →
Переглядів: 1962
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою