ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Над стадіоном майоріли стяги — «Колос» святкував 60-літній ювілей

Над стадіоном майоріли стяги — «Колос» святкував 60-літній ювілей

Новости в Борисполе

Уже стає доброю традицією, що на початку осені Бориспільський стадіон «Колос» збирає гостей із усієї України. У цьому році свято закриття Всеукраїнських літніх сільських спортивних ігор 2010 року було особливим, адже воно було присвячене 65-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні, 60-річчю створення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

З нагоди свята до Борисполя завітало багато шанованих гостей. Серед них міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк, заступник міністра України у справах сім’ї, молоді і спорту Анатолій Домашенко, президент Національного олімпійського комітету України, радник Президента України Сергій Бубка, голова комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, спорту і туризму Павло Костенко, голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, заслужений працівник культури України, голова центральної ради Всеукраїнського ФСТ «Колос», голова Ради ветеранів фізичної культури і спорту України, кавалер трьох орденів «За заслуги» та ордена міжнародного олімпійського комітету Анатолій Усенко…

І це закономірно. Адже Всеукраїнське ФСТ «Колос» має чим пишатися. Це наймасовіша фізкультурно-спортивна організація в Україні. У цьому році у різних етапах змагань, які були розділені на 16 категорій, брали участь від найменших спортсменів — дітей дошкільного віку, до найстарших — ветеранів спорту.

Знову ж таки, традиційно, хліб Київщини з нового врожаю 2010 року вручив гостям і організаторам свята неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи з метання молота серед ветеранів, переможець міжнародних конкурсів серед кондитерів Михайло Галактіонович Литвиненко.

Традиційним було і спортивно-художнє свято під назвою «Колосу» — шістдесят». Такі неповторні картини можна побачити на зеленому полі Бориспільського стадіону тільки під час фізкультурно-спортивних свят, які організовує «Колос».

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
борисполь, стадион, юбилей, Колос
Оцени новость →
Просмотров: 834
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме