ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Над Європейською площею в Борисполі замайорів прапор боротьби

Над Європейською площею в Борисполі замайорів прапор боротьби

События в Борисполе

Над Європейською площею в Борисполі замайорів прапор боротьби Сьогодні, 28 березня перед Бориспільською міською радою було піднято червоно-чорний прапор. Нагадаємо, рішення про встановлення червоно-чорного прапору перед Бориспільською міською радою депутати прийняли на 39 сесії Бориспільської міської ради 27 лютого 2018 року.

Наші предки обожнювали свої знамена та вірили, що в часи військові вони стають святішими за ідолів. Ця традиція була відроджена Запорізьким козацтвом.

Сучасні історичні згадки про червоно-чорні стяги у різних варіаціях (горизонтальні, вертикальні, діагональні) датовані також 1890-ми роками. Це коли в Італії та Мексиці майже одночасно відбулись повстання громадян проти ущемлення їх прав та свобод під знаменами червоно-чорних кольорів. Дослідники цих історичних подій зазначають, що на боротьбу виходив нижчий робочий клас (оскільки середнього вже майже не існувало). Під такими ж стягами пройшла і революція в Іспанії в 1936 році.

Однодумці Бандери та Шухевича вважали, що чорний колір зображує рідну землю, а червоний – кров борців, які захищають свою родючу землю. Тобто, – власну кров, а не кров ворогів чи “москалів”.

Розуміння істиної ідеології червоно-чорного стягу робить нас на крок ближчими до самоусвідомлення себе як великої української нації. Червоно-чорний прапор – це прапор країни, яка охоплена боротьбою!

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
прапор, депутати, Бориспіль, сесія
Оцени новость →
Просмотров: 1269
Рейтинг: 5.0/5

Комментарии

avatar

Новости по теме