АвторизаціяРеклама

» » Начальник патрульної поліції Борисполя доповіла про роботу служби

Начальник патрульної поліції Борисполя доповіла про роботу служби

Новини у Борисполі

Начальник патрульної поліції Борисполя доповіла про роботу служби У понеділок, 28 березня, на щотижневій нараді в міського голови, начальник Управління патрульної поліції Борисполя Майя Бреславська звітувала про роботу підлеглих за чотири дні їхньої роботи.

– Ми почали знайомитись зі специфікою роботи в місті Борисполі, – пояснила М.Бреславська. – Вже маємо позитивні відгуки на нашу роботу від мешканців. Коли патрульні остаточно адаптуються, будемо ставити їм більш конкретні завдання.

Вона також зазначила, що за дні роботи патрульних вдалось затримати одну особу, яка перебувала в розшуку; склали 10 протоколів на водіїв, які перебували за кермом у нетверезому стані...

– Для прикладу, в цю ніч (із неділі на понеділок) було складено 18 протоколів на водіїв, які їхали на червоне світло світлофорів. Всі випадки фіксували по вулиці Київський Шлях.

Варто зазначити, що патрульна поліція на сьогодні патрулює в місті Бориспіль, на швидкісній трасі та в аеропорту. Районом опікуються працівники Бориспільського відділу поліції (колишнього МВ міліції). Патрульні більше займаються адміністративними правопорушеннями, відділ поліції – кримінальними справами.

– Між нами співпраця є, і ми її розширюємо, – підкреслила М. Бреславська, що й підтвердив присутній на нараді Роман Козьяков, начальник Бориспільського відділу поліції ГУНП в Київській області. – Можете записати номер телефону нашої чергової частини, – продовжила Майя Бреславська, – (068) 598-00-95. Він тимчасовий, але з часом з’явиться постійний, щоб люди могли телефонувати нам на пряму, а не тільки через 102.

ДЖерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
поліція, Бориспіль, начальник поліції
Оціни новину →
Переглядів: 3583
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою