АвторизаціяРеклама

» » На ринку «Центральний» з’явиться заклад швидкого харчування

На ринку «Центральний» з’явиться заклад швидкого харчування

Новини у Борисполі

Пам’ятною для багатьох залишається пожежа на одному із найбільших ринків Борисполя: продавці тимчасово залишилися без робочих місць, а покупці — без уже звичної для них продукції, яка реалізовувалася у тій частині ринку, де сталася пожежа. Експерти встановили, що причиною займання стало необережне поводження із вогнем невстановленою особою. Зараз на «погорілому місці» активно тривають будівельні роботи — орієнтовно на початку нового року там має з’явитися торгове приміщення, де знайде собі місце і кафе швидкого харчування: для зручності в першу чергу працюючих на ринку, покупців та, щоб припинити нарешті рознос по території «Центрального» їжі у лоточках і взяти під контроль харчування на ринку.

Майбутня споруда загальною площею 108 м — буде одноповерховою сріблястого кольору, з лівого боку якої розмістяться торгівельні скляні магазини із рибою, алкогольними напоями, одягом, а з правого — заклад харчування. Прохід цим приміщенням буде наскрізним, тобто, зайшовши з центрального входу, відвідувач виходитиме у кінці приміщення, якраз до продавців із городиною. Підприємці, які там раніше торгували м’ясом, перейдуть у м’ясний павільйон, у народі відомий як «рундук».

Щодо кафе, то воно буде зроблене за принципом швидкого харчування, такий собі «шведський стіл»: працівники ринку чи перехожі зможуть зайти до нього у будь-який зручний час і обрати те, що хочуть з’їсти. Швидко, смачно, зручно. За словами директора ринку Валерія Співака, відкрити на «Центральному» такий заклад підприємці, котрі там працюють, просили уже давно, адже до цього вони харчувалися переважно тим, що запропонує котрась із жіночок, розносячи їжу у лоточках ринковими рядами. А це не завжди зручно, та і не завжди гігієнічно. А так люди матимуть тепер можливість не лише нормально харчуватися, а й відзначати якісь свята не на повітрі, а у приміщенні, спеціально для цього пристосованому.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 838
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою