АвторизаціяРеклама

» » На радість дітворі

На радість дітворі

Суспільство

Першокласники Бориспільської загальноосвітньої школи №1 почали освоювати дитячий спортивно-ігровий майданчик ще до офіційного відкриття. Адже така красива споруда притягувала дітвору. І це тільки частинка соціального проекту, реалізованого німецькою логістичною компанією FIEGE. Його мета надання технічної та матеріальної допомоги школі.

У рамках цього проекту оновлено шкільне подвір’я, модернізовано спортивний зал, технічно удосконалено матеріальну базу школи: придбано нові комп’ютери, оргтехніку, відео- та аудіотехніку тощо. Цікаво, що, окрім безпосереднього виділення коштів, 11 молодих керівників компанії FIEGE з різних країн Європи протягом п’яти місяців працювали над цим проектом. Вони збирали кошти на його реалізацію та протягом чотирьох днів виконували ремонтні роботи та допомагали монтувати обладнання.

Головний принцип компанії FIEGE полягає у розвитку соціальної відповідальності персоналу. Нашим керівникам, нашим бізнес-структурам є що запозичити — успішні люди повинні щедро ділитися з тими, хто потребує допомоги. Недаремно генеральний директор FIEGE Україна Юлія Фірсова, виступаючи на шкільному святі, підкреслювала, що цей проект компанії є продовженням традицій меценатства та благодійності, яким більше ста років.

Неприховану радість висловила директор школи Людмила Шевченко: «Надана компанією FIEGE допомога стала для нас приємною несподіванкою. У наших учнів будуть позитивні емоції протягом усього навчального року. Особливо радує той факт, що таку допомогу ми отримали у період кризи».

Додам, що у проект відомої у Європі компанії FIEGE вкладено 16 тисяч євро.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1090
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
16 тысяч евро, за эти простецкие гнутые трубы, что на фотографии? shok Германскому центральному офису компании по моему пора пересмотреть состав дирекции бориспольского подразделения.
avatar

Новини за темою