АвторизаціяРеклама

» » На Привокзальній у Борисполі також питимуть чисту воду

На Привокзальній у Борисполі також питимуть чисту воду

Новини в Борисполі

Чиста вода - таку назву мають спеціально облаштовані місця, де жителі Борисполя можуть запастися якісною питною водою. На минулому тижні нове джерело питної води отримали і жителі вулиці Привокзальна. У цьому мікрорайоні проблема неналежної якості водопровідної води була і залишається актуальною. Тож відкриття бювету з водою, доочищеною за технологією Інституту колоїдної хімії та хімії води, подія для його жителів дуже важлива.

Тим більше, що з цієї нагоди на Привокзальну завітали очільники міста: мер Борисполя Анатолій Федорчук та його заступники. Тож мешканці мікрорайону поспішили скористатися нагодою, щоб поскаржитися на всі свої біди та проблеми. Але розмови про наболіле були після урочистостей. А, насамперед, міський голова у своєму вступному слові наголосив, що такі бювети коштують міській казні чимало: у 100 тис. грн обходиться тільки система доочищення води. А разом із благоустроєм — обладнання місця для забору води, кований парканчик, лавочки тощо, — з міського бюджету було витрачено 160 тис. грн.

Тож дуже важливо, щоб кожен ставився до бювету так, як до власних дорогих речей. Щоб усі разом оберігали його від вандалів.

Через трубопроводи подати в оселі чисту воду нереально. Та й не по-господарськи. Адже питною водою потрібно користуватися за призначенням, а не мити машини, не поливати квітники...

Бювет за добу може забезпечити добову норму води для 10 тисяч людей.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
жители, бювет, борисполь, вода
Оціни новину →
Переглядів: 976
Рейтинг: 4.5/2

Коментарі

avatar

Новости по теме