АвторизаціяРеклама

» » На прапор «Спартака» рівняймось

На прапор «Спартака» рівняймось

Новини спорту

Нашому Бориспільському району, зокрема селу Щасливому, випала честь приймати другий етап Всеукраїнської спартакіади державних службовців серед збірних команд виконавчої влади в Київській області. Ця подія приурочується 75-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Почалися змагання з перетягування линви, змагань із шахів, шашок, настільного тенісу, міні-футболу. Якщо «тихі» двобої на шахових і шашкових полях не викликали особливих емоцій, то на майданчику для перетягування линви кипіли неабиякі пристрасті. Прикро, що команди з Борисполя та району не витримали натиску суперників. Надзвичайно гаряче було на полях для міні-футболу. Були і прикрі моменти, зокрема, коли футбольну команду Білої Церкви виключили зі змагань за те, що замість чиновників у ній було представлено три професійні спортсмени.

Захід, проведений у Щасливому, звичайно, корисний, але хотілося б, щоб наші чиновники більше звертали увагу на масовий спорт, особливо у селах, де дітворі ніде подітися. Стадіони у сільській місцевості у дуже занедбаному стані. От куди б спрямувати державну допомогу, щоб підтримувати здоров’я дітвори.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1030
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою