АвторизаціяРеклама

» » На майдані коло ради реконструкція іде

На майдані коло ради реконструкція іде

Новини Борисполя

На майдані коло ради реконструкція іде Цієї весни розпочнеться масштабна реконструкція центрального майдану Борисполя. Власне вона розпочалася ще з серпня минулого року, коли площу було звільнено від неоковирного, пошарпаного пам’ятника комуністичному ідолу Леніну.

На першому етапі робіт цього року – встановлення на майдані великого сучасного світлодіодного екрану. Наявність такого об’єкту означає престиж і рівень цивілізації того чи іншого населеного пункту. Принаймні, так стверджує міський голова Анатолій Соловйович Федорчук. У Борисполі, на відміну, наприклад, від сусідніх Броварів, такого екрану ще нема. Мерія для цього дуже потрібного і корисного діла не пошкодувала виділити 270 тисяч гривень.

За задумом, екран повинен працювати у щоденному режимі. На ньому демонструватимуться місцеві новини, соціальна реклама, прямі передачі з масових акцій на майдані і, звичайно, футбольні матчі зі спортивних арен Євро-2012.

Але це ще не все. На майдані буде встановлено стаціонарну сцену площею 36 квадратних метрів, яка повинна органічно вписатися в майбутній архітектурний ансамбль майдану. Тоді на масових заходах, концертах довкола зможуть збиратися до десяти тисяч глядачів.

У мерії порахували, що вартість оренди пересувної сцени, котра використовувалась до цього часу, так би мовити, окупиться за два роки.

На місці пам’ятника вождю вже цієї весни розпочнеться будівництво оригінального фонтану. Існує кілька варіантів його проекту, зокрема з обов’язковим використанням елементів княжої доби початку другого тисячоліття. На майдані буде повністю замінено покриття. По периметру з’явиться багато квітників і декоративних дерев. Існуючий фонтан навпроти будинку райдержадміністрації буде збережено. Останній етап – це будівництво алеї тисячоліття з боку першої школи. Всього повна реконструкція обійдеться у три-чотири мільйони гривень.

Нині вносяться останні штрихи, і з остаточним проектним виглядом центрального майдану бориспільці познайомляться трошки пізніше. Влада обіцяє зробити його найкращим в Україні. А назву майдану, можливо, придумають бориспільці усі гуртом.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, реконструкція, площа
Оціни новину →
Переглядів: 1223
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою