АвторизаціяРеклама

» » На київщинi вилучено 18 гральних автоматiв

На київщинi вилучено 18 гральних автоматiв

Інциденти

На київщинi вилучено 18 гральних автоматiв Напередодні травневих свят у Борисполі проводився загальноміський рейд «Нічне місто». У ньому брали участь депутати міської ради, служба у справах дітей, представники загальноосвітніх закладів міста, дільничний, засоби масової інформації. У ході рейду, зокрема, прагнули з’ясувати, як «почуваються» підлітки у нічному Борисполі, зважаючи на обмеження і заборони, затверджені рішенням міської ради.

Рейд розпочався відвідуванням комп’ютерних клубів, де метою перевірки було дотримання етичних норм у ставленні до підлітків. З такою метою завітали і до малопримітного інтернет-клубу на вулиці Київський Шлях, 2/2г. Комісію у цьому закладі зустріли досить агресивно. Щойно увійшли до напівтемної прокуреної кімнати, де були встановлені комп’ютери, чорнява жіночка почала вимагати у представників комісії посвідчення, запитуючи, по якому праву до них завітала перевірка. Причина такого незадоволення несподіваним візитом стала зрозумілою, коли представники комісії зазирнули у відчинені двері сусідньої кімнати. Схоже, відчинені вони були абсолютно випадково. Адже там було що приховувати. Уся кімната була заставлена гральними автоматами. Усі автомати було увімкнено, і за одним із них сидів чоловік, натискаючи кнопки.

— У нас не грають на виграш, — поспішила виправдатися жінка, — ми просто здаємо автомати в оренду за 100 грн на годину, щоб люди посиділи і понатискали кнопки.

Документів, які б інформували про власника закладу, члени комісії не побачили, зате біля виходу красувалася красномовна табличка: «Режим роботи: цілодобово, без вихідних». Тоді як у місті практично всі подібні заклади повинні зачинятися о 22.00. Депутати вирішили викликати до клубу наряд міліції.

Але історія почала перетворюватися на детективну. Скориставшись тим, що перебувати у прокуреному приміщенні було важко, тому члени комісії вийшли на вулицю, господарі швиденько зачинили двері зсередини і ні на вимогу правоохоронців, ні на вимогу депутатів приміщення не відкрили. Міліції пред’явили тільки фото, зроблені у приміщенні. За неофіційними каналами вдалося з’ясувати, що бориспільський підприємець здала це приміщення в оренду столичним бізнесменам. З хазяїном бізнесу зв’язатися було неможливо.

Як з’ясувалося згодом, вже наступного дня до приміщення змогли увійти представники податкової міліції. Вилучено 18 гральних автоматів.

Хочеться вірити, що правоохоронні органи спільно із податковою міліцією доведуть цю справу до суду, і вирок буде переконливим. Щоб столичні ділки більше не намагалися перетворювати Бориспіль на філію грального бізнесу.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 963
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
у нас в центре возле кинотеатра там где "живе пиво" тоже стоят автоматы...
avatar

Новини за темою