АвторизаціяРеклама

» » На директора бориспільського сміттєзвалища відкрили кримінальне провадження

На директора бориспільського сміттєзвалища відкрили кримінальне провадження

Кримінал в Борисполі

На директора бориспільського сміттєзвалища відкрили кримінальне провадження Слідчими органами Києвщини направлене до суду кримінальне провадження на керівника одного з товариств Бориспільщини. Вина посадової особи доведена. Зокрема, його підозрюють у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, несумлінному ставленні до них. Було встановлено, що цей службовець самовільно – читайте незаконно – зайняв земельну ділянку площею 10,07 га на території Глибоцької сільської ради Бориспільського району під сміттєзвалище.

Було встановлено, що з 2014 року керівник, не маючи рішень про передачу йому у власність чи надання у користування земельної ділянки, самовільно зайняв 10,07 гектарів. При цьому 6,6 га земельної ділянки – приватна власність.

Правоохоронці провели низку перевірок і встановили факт самовільного використання земельної ділянки. За протоколом, площа «віджатої» земельної ділянки становить більше шести гектарів та обгороджена парканом. Сума збитків становить майже 77 мільйонів гривень.

Керівника обвинувачують за ст.367-2 Кримінального кодексу України – службова недбалість, оскільки він неналежно виконував своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам. Яким буде остаточний вирок і чи відшкодує особа нанесені збитки, тепер вирішуватиме суд.

По темі: інтерактивна електронна мапа звалищ України (https://ecomapa.gov.ua/)

ДЖерело: http://kv.npu.gov.ua

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
сміття, Благоустрій, поліція, мусор, свалка, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 3283
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar
0
2 Спам
Ой, сколько их ещё таких, что незаконно "віджали"! И не только землю...
avatar
0
1
Є заява жительки села Глибоке, якій надають відповідь КОДА та Бориспільська РДА. Більше і повніше в посиланні: https://ecomapa.gov.ua/feedback/check/?CallCode=150
avatar

Новости по теме