АвторизаціяРеклама

» » На Бориспільщині незаконно вирубують ліси

На Бориспільщині незаконно вирубують ліси

Новини у Борисполі

Прокуратурою Київської області із залученням органів державного контролю проведено перевірку законності суцільної вирубки лісових насаджень на земельній ділянці в селі Гора, Бориспільського району. Про це повідомили в Бориспільській прокуратурі.

Перевіркою встановлено, що керівником одного з приватних підприємств 25 березня 2010 року, всупереч ст. 58 Лісового кодексу України без дотримання обов'язкових умов Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області та Київської обласної державної адміністрації щодо вирубки дерев на земельних ділянках, що належать йому на праві приватної власності загальною площею близько 6 га, виключно під розміри споруд для використання їх за цільовим призначенням для будівництва будівель і споруд бізнес-центру з офісно-готельними та торгівельно-виставковими комплексами і центром сервісного обслуговування автомобілів, видано лісорубний квиток на проведення вирубки дерев на всій площі земельної ділянки масою 2880,1 куб. м, на підставі якого в цьому році підрядником виконано роботи по суцільному знесенню дерев, їхній обробці, вивезенню та викорчовуванню пеньків на всій земельній ділянці, чим навколишньому природному середовищу заподіяно збитків на суму 3 млн 72 тис. 938 грн.

Стосовно керівника підприємства за фактом перевищення ним службових повноважень 5 жовтня 2010 року прокуратурою Київської області порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 365 КК України та він затриманий слідчим прокуратури.

Зараз перевіряється законність зміни цільового призначення земельної ділянки.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Ліс, Бориспільщина, Кримінал, гора, прокуратура
Оціни новину →
Переглядів: 898
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме