АвторизаціяРеклама

» » На Бориспільщині відбулася фінальна частина змагань з волейболу серед жінок (+ фото)

Новини спорту

На Бориспільщині відбулася фінальна частина змагань з волейболу серед жінок (+ фото) У суботу, 10 жовтня, у селі Мирне, Бориспільського району, відбулася фінальна частина змагань з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019-2020 років. Про це повідомив Олександр Маринченко у соцмережі Фейсбук.

До фіналу вийшли команди із сіл: Гнідин, Любарці, Щасливе та Вороньків (останні приїхати не змогли).

За результатами змагань, жіноча команда села Гнідин, обігравши всіх, посіла перше місце та здобула кубок та золоті медалі.

Честь села Гнідин відстоювали: Білоус Юлія, Білоус Альбіна, Маринченко Наталія, Верзун Наталія, Гелевешко Аня, Щемельова Женя та Кришпінович Аліса.

Вітаємо переможців!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Вороньків, Любарці, спорт, Щасливе, Бориспільщина, волейбол, Гнідин, Мирне, чемпіонат, село