АвторизаціяРеклама

» » На Бориспільщині відбудеться кінопоказ українських фільмів просто неба

На Бориспільщині відбудеться кінопоказ українських фільмів просто неба

Новини з району

На Бориспільщині відбудеться кінопоказ українських фільмів просто неба Благодійний фонд «МХП-Громаді» та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні ─ дивись українське!» проведуть 5 червня 2021 року у селі Мирне на Бориспільщині спільний проєкт ─ «Кіно просто неба». Про це сторони домовилися 7 травня під час робочої зустрічі ідейного натхненника проєкту Андрія Різоля (голови правління Асоціація "Сприяння розвитку кінематографа в України ─ дивись українське!"), Святослава Різоля, продюсера асоціації, технічного керівника проєкту Олександра Голобута зі старостою села Мирне Світланою Чуй та директором будинку культури Павлом Селінським.

Для проказу використовуватимуть спеціально розроблений кіномобіль із LED-екраном та сучасною акустичною системою. Точний час та місце кінопоказу мають повідомити додатково.

Цього року проєкт охопить понад 30 населених пунктів у 9 областях України на території присутності Агроіндустріального холдингу "МХП".

До відома: Асоціація "Сприяння розвитку кінематографа в України ─ дивись українське!" заснована з метою консолідації кінематографічної української спільноти та провідних експертів з комунікацій для iнiцiювання та реалiзації nроєктiв, пов’язаних з популяризацією та розвитком українськоrо кiнематографа, спiльної реалiзацiї iнтересiв у галузi виробництва, розповсюдження та використання кінематографічної продукції. Більш детально за посиланням: http://surl.li/szlj.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
просто, МХЛ, Мирне, Бориспільський, неба, Район, кіно
Оціни новину →
Переглядів: 1021
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою