АвторизаціяРеклама

» » На Бориспільщині поменшало безробітних

На Бориспільщині поменшало безробітних

Суспільство

На Бориспільщині поменшало безробітних У понеділок 21листопада 2016 року в Бориспільській райдержадміністрації відбулась колегії на якій заслухали доповідь в.о. директора Бориспільського міськрайонного центру зайнятості Євгена Самойленка.

– За 10 місяців 2016 року, – повідомив Є.Самойленко, – вдалося знайти роботу для 555 мешканців міста Бориспіль та Бориспільського району. Крім того, із 30 учасників АТО, вдалось працевлаштувати шістьох. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість безробітних в Борисполі та районі зменшилася на 755 осіб. Станом на 1 листопада поточного року, на обліку в центрі зайнятості перебуває 417 мешканців Бориспільського району. Із них 149 осіб мають статус безробітного, а 188 отримують допомогу по безробіттю.

Окремо в.о. директора зазначив, що одним із дієвих засобів працевлаштування є громадські роботи та роботи тимчасового характеру. При цьому Є. Самойленко звернув увагу сільських голів на те, щоб і вони укладали відповідні договори з центром зайнятості.

– Протягом 2016 року, за направленням служби зайнятості, участь у тимчасових громадських роботах взяла 71 особа, із яких 39 жителів сіл. Договора на громадські роботи укладені з Вороньківською, Іванківською та Вишеньківською сільськими радами, – відзначив Є.Самойленко. – У свою чергу служба зайнятості зобов’язується компенсувати сільським головам 50%. Скажімо, якщо особа отримує за роботу 200 грн, тоді наша служба половину компенсує.

Також виконуючий обов’язки нагадав про здійснення комплексу заходів для тих, хто бажає започаткувати власну справу. Йдеться про навчання основам підприємництва, складання бізнес-планів, а також надання безробітним фінансової підтримки у вигляді виплати одноразової допомоги по безробіттю. Відтак протягом поточного року допомогу для організації підприємницької діяльності отримали 7 громадян. Один із них – житель Бориспільського району. На сьогодні сума виплаченої одноразової допомоги складає 10 тисяч гривень.

ДЛЯ ДОВІДКИ. За 10 місяців цього року в базі даних Бориспільського міськрайонного центру зайнятості налічувалося 1.388 вакансій підприємств, установ та організацій. Найбільше вакансій було в таких галузях економіки: оптова та роздрібна торгівля, транспорт, будівництво, сільське господарство, громадське харчування, освіта, переробна промисловість.

ДЖерело: http://raybori.gov.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільщина, безробітні
Оціни новину →
Переглядів: 919
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою