АвторизаціяРеклама

» » На Бориспільщині поліція закрила незаконний сміттєпереробний майданчик і відкрила кримінальне провадження (+ фото)

На Бориспільщині поліція закрила незаконний сміттєпереробний майданчик і відкрила кримінальне провадження (+ фото)

Інциденти

На Бориспільщині поліція закрила незаконний сміттєпереробний майданчик і відкрила кримінальне провадження (+ фото) Днями, у селі Петропавлівське, Бориспільського району, на землях Гнідинської сільської ради активісти із сіл Петропавлівське, Гнідин та Вишеньки виявили приватне підприємство що спалювало шини та тверді побутові відходи. Як виявилося згодом, без жодних погоджувальних документів.

Відразу ж на місце викликали поліцію яка провела невідкладний обшук та протокольно задокументувала усе виявлене технологічне обладнання та устаткування даного міні-підприємства. Також, до проведення слідчих дій залучили екологів, які відібрали відповідні зразки для досліджень на забрудненість.

Відомо, що громада сіл Вишеньки, Петропавлівська, Гнідина та Гори об'єдналися та підписали звернення до голови Бориспільської райради В.Байчаса.

Наразі співробітники поліції з’ясовують правомірність роботи міні-підприємства. Для того щоб накласти на дане підприємство арешт, правоохоронці до суду направили запит.

З п'ятниці 13 вересня, поліція забезпечила цілодобову охорону на спалювальному заводі, для збереження речових доказів і не допущення подальшої його експлуатації на час досудового розслідування.

За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ст. 239 (забруднення або псування земель) КК України.

До слова, представники Бориспільського Управління поліції просять чоловіків, допомоги демонтувати обладнання розташоване на территорії підприємства. При собі мати інструменти, якими можливо розрізати, розбивати на частини металеві конструкції, труби, тощо. Збір у понеділок 16 вересня о 9:00 годині біля воріт сміттєпереробного майданчика.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Благоустрій, Бориспільщина, мусор, активісти, свалка, село, сміття, Петропавлівське, поліція
Оціни новину →
Переглядів: 673
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
1
2
Але чому тільки активістам це цікаво? Чому влада не приймає зусиль, щоб розібрати це обладнання? Влада в темі і отримує хабарі
avatar
0
1
Хороша новина!
avatar

Новости по теме